EN

Çevir:

0532 509 51 31 Adresinizden Antika Antika Alanlar,plak alanlar
0532 509 51 31 Adresinizden Antika Antika Alanlar,plak alanlar

İkinci El Kitap Alanlar

ikinci el kitap

Eski ikinci el kitap alanlar

0532 335 75 06-0531 981 01 90

Randevulaşarak en en doğru vakitte ikinci el kitaplarınızı adresinizden alıyor ve nakit olarak ödemenizi gerçekleştiriyoruz. İkinci el kitaplarda yıpranmanın bulunmakta olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmaksızın önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dahilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması nedeniyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.  Sorularınız için ilan sahibi ile birlikte iletişime geçebilirsiniz. 

Osmanlı dönemi kitap satmak istiyorsanız.Eski kitap alıyoruz.İkinci el kitap alanlar firmaları denilince bizler eski kitap plak sahaf hizmeti sunuyoruz.Antika kitap alıyoruz,antika ferman berat tapu hüccet eski evraklar bizim işimiz.

Genellikle ikinci el kitaplar bakımından bu ilimizde ilk olacak ve kitapseverlere iyi bir hizmet sunmuş olacağız. Bu kitapların yenisini alamayan birtakım öğrenciler ise ikinci el kitaplara yönelmek halinde kalıyor.  El kitaplarınızı satın alıyor ve topluma kazandırıyoruz.  Okumadığınız ya da okuduğunuz ve bundan sonra değiştirmek dilediğiniz kitaplar hakkında da ikinci el kitap alım ve satım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Eski Kitap ücreti ürünün temiz ve titiz kullanılmasında daha kıymetli olur ve her ürünün kendisine özgü ücreti bulunmaktadır.  

Bir devre ikinci el kitap piyasasının kalbi olan çarşı.  Bu sektörü bitiren unsurlardan bir tanesi de sosyal medya.  Bu iş bizi ekonomik olarak ne öldürüyor ne güldürüyor.  Siyasi kitaplardan tutun da tarih kitaplarına varana dek her çeşit kitabı okumuşlar ve okumaya da devam ediyorlar.  Pek çoğu vaktinde çizgi roman okuyarak kazanmışlar.  Ve gittiğimiz yerde de bunu insanlara göstermeye çalışıyoruz.  Nereye davet edilirsek illa gitmeye çalışıyoruz.