EN

Çevir:

0532 509 51 31 Adresinizden Antika Antika Alanlar,plak alanlar
0532 509 51 31 Adresinizden Antika Antika Alanlar,plak alanlar

Antika Alanlar Antikacı

image231

Antika Alanlar Ünlü Antikacılar

İstanbul Antika Eşya Alanlar düükanı olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 antika hizmeti vermekteyiz.Çalışma şeklimiz ev adresinizden gelip eşyalarınıza teklif vererek anlaşırsak nakit ücret karşılığında Antika alımı yapmaktadır.

Eski eşyalarınız Antika objeleriniz varsa arayın hemen gelelim hizmetlerimiz antika eşya alımı -plak alımı-eski kitap alımı satacağımıza inandığımız eski ürünler antika eşyalardır.İstanbul Ünlü Antikacılar olarak yerlerimiz Şişli Antika ve Kadıköy Antika Eşya Alanlar iki adet dükkanımız mevcuttur.İstanbul geneli antika alan yerler olarak her yere gelmekteyiz.Eski duvar saatleri antika pikaplar antika porselenler osmanlı evraklar efemera kağıt evraklar gibi bir çok ürünü değerinde almaktayız.

Her ürün antika olmakla beraber eski olan herşey antika sayılmaz.Bunu anlayan kişinin işinin ehli olması gerekmektedir.Değerinde doğru fiyat vererek satıcıyı zarara uratmaması gerekir.Antika alanlar frimaları İstanbul genelinde yaygındır.Bizler sektörde 15 yıllık deneyimi ile hat yazı eski plak ürünlerinide almatayız.

Hakkımızda

Antika Takı Alanlar

Antika Takı Alanlar

antika takı alanlar

Mücevherat satmak için birçok neden var: kendi eşyalarını küçültmek, bir mülk kurmak veya eski, hasarlı, modası geçmiş veya eski ilişkilerin hatırlatmaları. Sebep ne olursa olsun, mücevher alırız ve ürünleriniz için en iyi fiyatı almanıza yardımcı olabiliriz.


Mücevher her zaman talep edilmektedir. Antik mücevher ve emlak mücevherlerinin yanı sıra modern ve çağdaş mücevherlerin yanı sıra altın, gümüş ve platin zengin çeşitlilikte bir pazardır. Antik Gürcü, Viktorya dönemi, Art Nouveau ve Art Deco mücevherlerine ilgi, 1930'lu 1960'lı yılların Meksika, ABD ve Avrupa'dan gelen tasarımcı gümüş antika takı alanlarlara ilgisi olduğu gibi keskin olmaya devam ediyor. Kuyumculuk piyasası talebe bağlıdır ve iyi yaşlanmayan bazı vintage veya retro stilleri, mevcut trendlere uygun olarak kuyumculuktan daha az istenen olacaktır. Örneğin, şu anda beyaz altın ve platin mücevher sarı altın mücevherlerden daha popüler.


Eğitimli profesyonel mücevher alıcıları olarak, mücevher satın almaya veya satmaya karar verirken müşterilerimizin bilgilendirilmesinin önemli olduğuna inanıyoruz. Mücevherat sattığınızda güvenli ve güvenilir bir işlem gibi hissetmeniz gerektiğine inanıyoruz. İşte duyduğumuz en yaygın sorulardan bazıları:


24k, 18k, 14k, 10k Nedir?

Saf altın çok yumuşak bir metaldir ve nadiren mücevher halinde doğal haliyle yapılır. Saf altın, günlük kullanımdaki dayanıklılığını artırmak için genellikle diğer metallerle alaşımlanır. Altının saflığı karatlarda tanımlanmıştır ve karat ne kadar yüksek olursa, altın o kadar saftır. Altın antika takı alanlar karatından bahsettiğimizde, parçadaki saf altın miktarından bahsediyoruz.


24 ayar altın, 24 parçadan 24 tanesi olarak ifade edilen% 100 saf altındır.

18 ayar altın, diğer metallerle alaşımlanmış% 75 saf altındır; Bu, altının diğer metallere oranının 18/24 olduğu anlamına gelir.

14k altın, diğer metallerle alaşımlanmış% 58.5 saf altındır; Bu, altının diğer metallere oranının 14/24 olduğu anlamına gelir.

10k altın, diğer metallerle alaşımlanmış% 41.6 saf altındır; Bu, altının diğer metallere oranının 10/24 olduğu anlamına gelir.

Genellikle 18 ayar, 14 ayar ve 10 ayar altından yapılmış altın antika takı alanlarlar görüyoruz, ancak bazen 8 ayar veya 9 ayar altından antika antika takı alanlarlar veya 22 ayar veya 24 ayar altından modern antika takı alanlarlar bulabilirsiniz. Daha sık olarak altın ya da külçe içinde 22k ve 24 altın görülür .


Pırlanta veya değerli taşlı mücevherleri nasıl satarım?

Değerli taşların kalitesine bağlı olarak, bu mücevher parçaları değerli taşsız mücevherlere göre daha yüksek bir fiyat verebilir. 4C’ler : Carat, Clarity, Color ve Cut olarak bilinenleri değerlendirerek elmas satın alıyoruz . Gemological Institute of America'dan mesleki eğitim ile müşterilerimizin mümkün olan en iyi primi elde etmek için değerli taşlar ile mücevher satmasına yardımcı oluyoruz.


Tasarımcı antika takı alanlar satın alıyor musunuz?

Tiffany & Co, Cartier ve Van Cleef & Arpels gibi tasarımcılardan mücevherler alıyoruz. Vintage ve çağdaş tasarımcı mücevherleri, tarza ve duruma bağlı olarak cazip bir prim için satış yapabilir. Kıyaslanabilirler için piyasaya danışarak, doğrudan satın alma için mevcut değeri bulabilir veya açık artırma ve konsinye satış için tahmin yapabilir ve söz konusu parça için hangisinin uygun olacağını belirleyebiliriz.


Peki ya hasarlı ya da kırılmış mücevher?

Eski altın antika takı alanlarları satmak genellikle hurda altın satmak olarak adlandırılır . Bu parçalar sadece karat ve ağırlıklarına göre değerlenir ve satın aldığımız bir şeydir. Albany Times Birliği gizli tutuldu ve Mark Lawson Antiques’in başkent Bölgesi’nde en yüksek fiyattan altın aldığını tespit etti .


Tüm mücevherler için yalnızca hurda fiyatları mı ödersiniz?

Pek çok mücevher parçasının gerçek altın değerinin üzerinde bir değeri olacak. Güzel antika takı alanlar parçalarının, özellikle antika ya da antika mücevherlerin, sadece altın içeriklerinden daha değerli olduğuna inanıyoruz. Ne zaman altın değerinden daha fazla bir şey satabilirsek, altın değerinin üzerinde ödeme yaparız. Altın antika takı alanlarlar alıp satan ve derhal eritilmek üzere rafineriye gönderen birçok satıcıdan farklı olarak, güzel şeyleri gereksiz yere yok etmenin utanç verici olduğunu düşünüyoruz. Daha az modaya uygun veya daha az arzu edilen mücevher parçalarına bile, giyileceği ve beğenileceği yeni bir ev bulma şansı verilecek.


Herhangi bir sorunuz varsa veya ücretsiz değerlendirme için randevu almak istiyorsanız, bugün bizi (518) 587-8787 numaralı telefondan arayın . Albany, NY ve çevresindeki Capital Region'daki müşterilerimiz için uygun bir konumda bulunan Saratoga Springs ve Colonie'de ofislerimiz bulunmaktadır.

antika saat alanlar

Antika Saat Alanlar

antika saat alanlar

Koleksiyoncular özellikle saat 10, 14 veya 18 ayar altın kasaları olan ince kol antika saat alanlarine ve cep antika saat alanlarine sürekli ilgi duyuyor. Sık sık yüksek veya demiryolu tipi cep antika saat alanlari alıyoruzpopüler cep saati markaları tarafından. Satın aldığımız antika saat alanlar arasında Elgin cep antika saat alanlari, Hamilton cep antika saat alanlari, Illinois cep antika saat alanlari, Waltham cep antika saat alanlari ve antika cep saati zincirleri ve fobs gibi popüler aksesuarlar bulunur. Antika saat çubukları, çoğu zaman kısa zincir veya kurdeleler üzerine, kişisel yetenek ve stil için cep saati zincirlerine eklenen küçük aksesuarlardır. Yaygın olarak kullanılan bir tür cep saati fob, kişisel yazışmalarda balmumu için kullanılan bir şerit üzerindeki kişisel mühürdür. Cep saati zincirleri, bağlantı stili, uzunluğu ve zincir kalınlığına göre çok çeşitlidir. Bu antika cep saati zincirleri genellikle altın dolgusundan yapılmıştır, yani bir cep saati zinciri artık ortak bir aksesuar olmasa da ve altın cep saati zinciri hasar görmüş veya kırılmış olsa bile hurda değerini korurlar.


 


Ayrıca, özellikle popüler yapımcılardan veya altın kasalardan olmak üzere birçok antika ve antika kol saati alıyoruz. Dahil Rolex antika saat alanlar, Elgin kol antika saat alanlari, Waltham kol antika saat alanlari, Bulova kol antika saat alanlari ve diğer popüler vintage kol saati markaları.


Cep antika saat alanlarinin güzelliği ve nostaljisinde bulunan değer hakkında blogumuzda daha fazlasını okuyun .


Satın Al Elgin Demiryolu Cebi Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NYAltın Sikke Kol Saati İzle Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NY SatıyoruzBana yakın antika gümüş cep saati satın almak


Satmak Vintage Beyaz Altın Pırlanta Bayanlar İzle Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NYLeCoultre Tasarımcı Erkek Kol Saati Saat Satın Al Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NYSatmak Katı Altın 18 k Altın İsviçreli Antika Cebi Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NY Satın almak Tasarımcı Tasarımcısı Piaget Pırlanta Altın Bayan Kol Saati Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NY


Satmak için ilginç bir antika var mı?

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Mark, resmimizi satmakta ve mükemmel bir mükemmellik ile son derece çalıştı. Onu arkadaşlarımıza ve ailemize tavsiye ediyoruz.- Cheryl & Bill R., Selkirk, NY

492 Maple Ave 

antika

İstanbulda antika alanlar


Çin'in gelişen üst orta sınıfının devam eden endüstriyel genişlemesi ve eski eşyalara olan ilgisi, mevcut dünya pazarında bölgedeki oryantal antikaları değerli ve çok rağbet görmüştür. Çin İmparatorluk mahkemeleri için yapılan parçalar, Çin halkı için çok özel bir önem taşıyor. Aktif olarak antika arıyoruz:


Porselen ve çanak çömlek antika alanlar

Çin emaye işi emaye ve lake antika

Çin, Hint ve İslam nakışları

Kilimler ve tekstiller antika alanlar

Çin rütbe rozetleri

Güzel yeşim mücevher ve nesneler

Enfiye şişeleri

Resimler, baskılar ve diğer resimler

Kılıçlar, silahlar ve zırh antika alanlar

Hakkımızda

antika cam seramik

İlgileri üzerinize toplayın

 

Cam Sanatı ve Seramik Sanatı

Çok az sanat formu ince cam veya atılmış çömlek gibi hayal gücünü yakalar. Birçok cam sanatı ve seramik sanatı örneği saf dekorasyon işlevi görür, ancak gördüğümüz şeylerin çoğu işlevsel faydacı nesneler olarak da görülür. Antik Avrupa fayans çömlekçilik, dekor ve işlevin mükemmel bir karışımıdır. Daha fazla bilgi edinmek için hakkında blogumuzu ziyaret edin .

19. ve 20. yüzyıldan kalma sanat cam ve sanat seramiklerinin olağanüstü örneklerini aşağıdakilerden satın alma fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz:

 • Bimini
 • Steuben veya Frederick Carder
 • Tiffany Favrile
 • Galle
 • Lalique
 • LEGRAS
 • Loetz
 • Moser
 • Murano
 • Daum Nancy
 • Quezal
 • Schneider
 • Venini

Çömlekçilikle aynı derecede ilgileniyoruz:

 • Fransa (Clement Massier, 1900 dolaylarında)
 • Büyük Britanya (Foley, Martin Bros, Royal Doulton ve diğerleri)
 • İtalya (16. yüzyıl Urbino fayansı)
 • ABD (erken Overbeck, Rookwood, Roseville, Weller ve diğerleri)
 • Oryantal seramik ve porselen de değerli olabilir. Daha fazla bilgi için www.antikaesyakitapplakhali.com sayfasını ziyaret edin .

antika halı

Antika Halı Alanlar El Dokuma Halılar

Halılar ve Tekstil

Halılar ve tekstiller kültürleri ve zaman periyodlarını diğer birkaç öğenin yapabildiği şekilde temsil eder. Bu nedenle, aşağıdakiler de dahil olmak üzere istisnai ve çeşitli ürünler için pazar güçlü kalır :


Antika kilim,bünyan halısı antika yağcı bedir halı,ipek halı,antika osmanlı halı,hereke halı alanlar,antika el dokuma halı alanlar

Anadolu (Türkçe), Orta Asya, Çin, Avrupa veya Farsça halılar

Aubusson ve Savonnerie halıları

Avrupa halıları

Keşmir şal ve paisleys

Amerikan halk sanatı yorganları, kız öğrenci örnekleyicileri ve nakışları

Vintage veya antika Amerikan Kızılderili battaniyeleri ve dokumaları

İhracata veya turizm ticaretine yönelik olmayan

antika mobilya

Antika Mobilya Alanlar

 

Antika Mobilya

Piyasası son yıllarda dayak atmasına rağmen, tasarımı, işçiliği veya tarihi ile dikkat çeken antika olağanüstü mobilyalar talepte kalmaya devam ediyor.

Özellikle, 18. ve 19. yüzyıl Amerikan mobilyalarının sıradışı ve üstün örnekleri, dönem Avrupa mobilyalarının (ya da 19. yüzyılın sonları ve 20. yüzyılın başlarındaki reprodüksiyonları) değerlerini korudu.

Aşağıdakiler dahil olmak üzere üreticilerin ince parçalarını satın almakla her zaman ilgileniyoruz:

Site İçeriği

antikacı

Antikacı Bizi Arayıız

 

Bizimle iletişime geçin

Antika ya da tahsilli eşyalarınızı satmaya hazır mısınız? Bugün bir satın alma değerlendirmesi planlamak için arayın!

Saratoga Springs ve Colonie konumlarımızda pazartesiden cumaya, randevu alarak ücretsiz, özel satın alma değerlendirmeleri sunuyoruz. Antika satmanıza veya mülkün tamamını dağıtmanıza yardımcı olmak için her zaman hazırız ve istekliyiz. Lütfen ilk değerlendirme için ürünlerinizin resimlerini e-postayla göndermekten çekinmeyin. Bir göz atıp ilerlemenin en iyi yolunu belirlemekten memnuniyet duyarız.

Yaklaşan etkinlikleri duyurun

Büyük bir indiriminiz mi var? Sizi ziyaret eden ünlü biri veya önemli farklı bir etkinlik mi var? Bunları mutlaka herkesin öğreneceği şekilde duyurun.

Sizinle ilgili görüş ve referansları paylaşın

Müşterileriniz sizi sosyal medyada övüyor mu? Potansiyel müşterileri sadık müşterilere dönüştürmek için müşterilerinizin harika deneyimlerini paylaşın.

Güncel olarak sunduğunuz fırsatları duyurun

Bir tatil indirimi veya haftalık özel bir indirim mi sunuyorsunuz? Müşterilerinizi bu muhteşem fırsatla heyecanlandırmak için burada duyurun.

Önemli haberleri paylaşın

Yeni bir yer mi açtınız; mağazanızı yeniden mi tasarladınız veya yeni bir ürün ya da hizmet mi eklediniz? Bu haberi kendinize saklamayın; paylaşın, duymayan kalmasın.

SSS’leri görüntüleyin

Müşterilerin soruları varsa, bizim de yanıtlarınız var. En sık sorulan soruları ekleyin; böylece herkes kazançlı olsun.