EN

Çevir:

Antika Eşya Alan Yerler Dükkanımızı Ziyaret Ettiğin İçin Teşekkürler

Antika Alanlar Antikacı

image1

Antika Alanlar Ünlü Antikacılar

İstanbul Antika Eşya Alanlar düükanı olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 antika hizmeti vermekteyiz.Çalışma şeklimiz ev adresinizden gelip eşyalarınıza teklif vererek anlaşırsak nakit ücret karşılığında Antika alımı yapmaktadır.

Eski eşyalarınız Antika objeleriniz varsa arayın hemen gelelim hizmetlerimiz antika eşya alımı -plak alımı-eski kitap alımı satacağımıza inandığımız eski ürünler antika eşyalardır.İstanbul Ünlü Antikacılar olarak yerlerimiz Şişli Antika ve Kadıköy Antika Eşya Alanlar iki adet dükkanımız mevcuttur.İstanbul geneli antika alan yerler olarak her yere gelmekteyiz.Eski duvar saatleri antika pikaplar antika porselenler osmanlı evraklar efemera kağıt evraklar gibi bir çok ürünü değerinde almaktayız.

Her ürün antika olmakla beraber eski olan herşey antika sayılmaz.Bunu anlayan kişinin işinin ehli olması gerekmektedir.Değerinde doğru fiyat vererek satıcıyı zarara uratmaması gerekir.Antika alanlar frimaları İstanbul genelinde yaygındır.Bizler sektörde 15 yıllık deneyimi ile hat yazı eski plak ürünlerinide almatayız.

Şile İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Şile İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Şile İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

  

Şile İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Şile eski ikinci el kitap alan yerler olarak antikalarınızın ve ikinci el kitaplarınızın alımını yapıyoruz. Sizin için fiyatlar sunuluyor.

Antika eşyalarınızı satmak için bizimle iletişime geçin. Şile eski ikinci el kitap alan yerler olarak anında bilgi almanız için hizmet veriyoruz. Satacağınız ürünler hakkında bilgi alarak, anında sunulan fırsatları değerlendirmenizi öneriyoruz. Aşağıda detaylı bilgi verilmiştir.

Şile Antika Alanlar Fiyatlar

Antika alımlarında fiyatlar nedir? İkinci el kitap ya da antika plaklarda fiyat nasıl belirleniyor? Evet, sizin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı veriliyor. Bu durumda anında fiyat ve diğer seçenekler hakkında bilgi alabilirsiniz.

· Antika ürünün çeşidi

· Antika ürünün ne kadar eski olduğu

· Nasıl muhafaza edilmiş olduğu

· Aynı şekilde kitapların ne kadar eski olduğu

· Kitabın yeniden kullanılıp kullanılamayacağı

· Gibi pek çok özellik, direkt olarak antika ürünleri değerlendirmede belli olacak.

Şile Antika Plak İkinci El Kitap Satmak

Şile antika plak alanlar alım yaptığından, satmak istediğiniz ürünler için iletişime geçin. En kısa süre içinde bilgi verilecek, alımların gerçekleşmesi sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından sizin için sunulan fiyatların piyasaya göre avantajlı olacağını göreceksiniz. Değerlendirebilir, alım satım sağlayabilirsiniz.

Şile Antika Ürünleri Satmak

Şile antika alanlar satış yapmanız için hizmet veriyor. Dilerseniz fiyatları öğrenerek, satışı sağlayın. En iyi fiyattan kitap, antika satın.

Konaklar Antika Eski Mobilya Alanlar

 
Konaklar Antika Eski Mobilya Alanlar

Konaklar Antika Eski Mobilya Alanlar

  

Konaklar Antika Eski Mobilya Alanlar

Günümüzde antika eşyaların büyük ilgi görmesi ile birlikte bu eşyalara artan ilgi ile birlikte Antika mobilyalarda her zamankinden çok daha popüler hale geliyor.

Antika mobilyalar dekorasyon dokunuşları en iyi şekilde yansıtan antika eşyalar arasında ilk sırada yer aldığı görülüyor. Antika eşyalar geçmişte sadece üst sınıf ekonomik yapıya sahip insanlara hitap ederken günümüzde ekonomik seviyenin çok daha iyi olması ile birlikte toplumun çok büyük bir bölümünden ilgi görüyor. Antika mobilyalar görselliği en çok gösteren unsurlar olarak nitelendiriliyor. Konaklar antika mobilya alanlar arasında firmamız sizlerin dekoratif anlayışına en uygun antika mobilya çeşitlerini sizlerin ilgisine sunuyoruz.

Eşine Az Rastlanır Antika Mobilya Alım Satım Hizmeti

Konaklar antika mobilya alan yerler arasında firmamız eşine az rastlanan orijinal ve oldukça estetik görünüme sahip olan antikaları en uygun fiyatları sunarak satın alıyor. Firmamız sahip olduğu geniş ve kaliteli antika mobilya çeşitliliği ile ülkemizin her noktasından büyük bir ilgi görüyor. Bu sayede normalde bulunması aylar süren antika mobilya çeşitleri bile çok kısa sürede sizlerin olabilir.

Bilimsel Yöntemlerle Antika Mobilya Alım Hizmetleri

Konaklar eski eşya alanlar arasında firmamız fiyatı belirleme ve orijinalliğin tespitinde bilimsel veriler ışığında yüzde yüz güvenilir bir alım ve satım hizmeti sunuyor. Bu sayede herhangi bir sorun ya da olumsuz durumun ortaya çıkmasını en başta engellemiş oluyoruz.

Gayrettepe Antika Eski Mobilya Alanlar

Gayrettepe Antika Eski Mobilya Alanlar

Gayrettepe Antika Eski Mobilya Alanlar

   

Gayrettepe Antika Eski Mobilya Alanlar

Antika mobilyaların görsellik ve tarz anlamında yaşam alanlarına büyük katkısı sebebi ile günümüzde antika severler tarafından çok yoğun bir ilgi görüyor.

Antika mobilya çeşitleri farklı yaşam ve kültüre sahip insanlara hitap etmesi ile ilgi alanının oldukça genişlediği görülüyor. Firmamız antika mobilya ürün ve fiyat çeşitliliği ile herkese hitap etmeyi başarabiliyor. Firmamız antika alım satımı noktasında profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile herkesin takdirini kazanmış durumdayız. Gayrettepe antika mobilya alan yerler arasında firmamız antika mobilyalarının fiyatını tespit etme noktasında ve antika mobilyaların orijinalliğini koruyarak bakım ve onarım yapma anlamında en iyi hizmeti sunuyoruz. 

En İlgi Çekici Antika Mobilyaların Alımı

Gayrettepe eski mobilya alanlar arasında firmamız tarz ve görsellik anlamında orijinal ve oldukça ilgi çekici antika çeşitlerinin alım sarım hizmetini sunuyoruz. Firmamız tarafından büyük bir profesyonellik çerçevesinde sunulan antika mobilya alım ve bakımı anlamında olabilecek en profesyonel hizmeti sağlıyoruz. İlgi çekici antika mobilya çeşitliliği ve en adil fiyat politikası ile herkese hatip edebiliyoruz.

Antika Eşya Alımında Adil Fiyatlama

Gayrettepe eski eşya alanlar içerisinde firmamız adil fiyat politikası, geniş antika ürün çeşitliliği ve profesyonel hizmet anlayışı ile antika severlerin en çok ilgi duyduğu firmalar arasında ilk sırada yer alıyoruz Bu niteliğimiz sonucunda antika severler istedikleri ve ilgi duydukları tüm antika çeşitlerine en hızlı şekilde ulaşıyor.

Dikilitaş Antika Eski Mobilya Alanlar

Dikilitaş Antika Eski Mobilya Alanlar

Dikilitaş Antika Eski Mobilya Alanlar

   

Dikilitaş Antika Eski Mobilya Alanlar

Antika mobilya satan kişilerin sayısının artması ve daha iyi fiyatlama noktasında birçok antikacı antika mobilya alım hizmetini güvenilir bir şekilde sunuyor.

Dikilitaş antika mobilya alan yerler arasında firmamız sunduğumuz en ideal fiyatlar ve antika mobilyaların profesyonel bakımı ile birlikte antika severlerin beklentilerin en iyi şekilde karşılıyoruz. Bu sayede günümüzde antika mobilya alım satımı çok daha aktif bir şekilde yapılıyor.

Dekoratif Antika Mobilya Alımı Hizmeti

Ülkemizde antika mobilyaların yaşam ve çalışma alanlarında dekoratif olarak büyük ilgi görmesi ile antikacılar bu antika mobilyalara çok daha fazla önem vermeye başladıkları görülüyor. Firmamız bu anlamda herkesin en iyi kazancı sınırlar dâhilinde kazanmasına yönelik bir fiyat anlayışı ortaya koyuyoruz.

Nitelikli Antika Mobilya Alım Hizmeti

Dikilitaş eski mobilya alanlar arasında firmamız sunduğu hizmetin kalitesi ile dünya antika sektörünün kalitesinde bir hizmet ortaya kokuyoruz. Kullandığımız fiyat ve orijinallik belirleme yöntemi dünyaca ünlü tüm antika firmaların kullandığı ve güvenirliliği en süt seciyede olan yöntemlerdir.

Sorunsuz Antika Eşya Fiyatlama

Fiyat belirleme noktası antika eşyalar için oldukça özenli yapılması gereken bir noktadır.  Firmamız Dikilitaş eski eşya alanlar arasında antika değeri olan tüm eşyaların orijinal olup olmadığını, hangi fiyatlara kadar değeri olabileceğini, orijinalliğinin nasıl korunması noktasında en güvenilir ilkelere göre hareket ediyor Sorunsuz fiyatlama anlayışımız ile ülkemizde en iyi seviyeye gelmiş durumdayız.

 

Altayçeşme İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Şile İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Altayçeşme İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

   

Altayçeşme İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Antikacı dükkanımız hem alım hem de satış işlerini başarılı bir şekilde tamamlıyoruz.Antikalarınızı elden çıkarırken mutlaka uzmanlardan destek almanız gerekir.

İnternet üzerinden Aydınevlerantika alanlarhakkında arama yapmanıza gerek kalmadı. Bu adres üzerinden antikalarınızı değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Elinizde bulunan antikaların değerini öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz Eski dönemlerden günümüze gelmeyi başarmış eşyalarınızı inceliyor ve fiyat tekliflerimizi kısa sürede sunuyoruz.

Eşyalarınızı Kolayca Satın

Aile yadigarı olan antikalarınızı artık evinizde bulundurmak istemiyorsanız bizleri arayabilir ve meraklıları ile bir araya getirebilirsiniz.Antika eşyalar zaman geçtikçe değeri artan ürünlerdir.İyi bir şekilde saklanan antikalar yüksek fiyatlardan alıcı bulur.Eşyalarınızı uzman dükkanlara satarak sizi memnun neden bir kar elde edebilirsiniz.Eşyalarınızı satmak için yapmanız gereken tek şey fotoğraflarını bize göndermektir.

Eşyalarınızı Satın Alıyoruz

Aydınevlerplak alanlarolarak evinizin baş köşesinde bulunan plaklarınızı en özel fiyatlardan satın alıyoruz.Eski zamanlarda sıklıkla kullanılan plaklar artık dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Plaklarınızın ait olduğu gitmesini isterseniz hemen bizleri arayabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Antika eşya ve kitaplarınızı satın almak için bu adres üzerinde sizleri bekliyoruz.Bize kitaplarınızı satarken zarar uğramadan nakit gelir elde edebilirsiniz. Kitaplarınızı satın alırken sizi taşıma konusunda uğraştırmıyoruz.Aydınevlereski ikinci el kitap alan yerlerolarak kitaplarınızı evinizden satın alıyoruz.

Paşabahçe Antika Eski Mobilya Alanlar

  
Paşabahçe Antika Eski Mobilya Alanlar

Paşabahçe Antika Eski Mobilya Alanlar

   

Paşabahçe Antika Eski Mobilya Alanlar

Eski eşyalarınızı satmak istiyorsa fakat alıcı bulamıyor musunuz? Hemen bizlerle iletişime geçerek eski eşyalarınızı kolayca elden çıkarabilirsiniz.

Paşabahçe eski eşya alanlar olarak alım satım faaliyetlerimizi başarılı bir şekilde yürütüyoruz.İstanbul üzerinde evlerinizde satmak istediğiniz antika mobilyalarınızı en özel fiyatlardan satın alıyoruz. Satmak istediğiniz antika mobilyalarınız için bizi arayabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yaparak değerinde eşya alımı gerçekleştiririz.

Mobilya Alan Eskiciler

İstanbul üzerinde antika mobilya alım ve satım konularında doğru ve dürüst bir şekilde ekspertiz hizmeti veriyoruz.Paşabahçe eski mobilya alanlar üzerinden eski döneme ait mobilyalarınız araçlarımız ile evinizden teslim alınır.

Tarihi Mobilya Alanlar

Eski mobilyalar üzerinde bulunan detaylar eşyaların fiyat niteliklerini belirler.Mobilyaya ait belirleyici bir işaret bulunmaması durumundamobilyanın nerede ve ne zaman yapıldığı uzmanlar tarafından anlaşılır. Antika Mobilya uzmanları mobilyalarıinceleyerek eserlerin gerçek antika olup olmadığını tespit edebilir.

Peşin Fiyat Teklifi

Evinizde bulunan antikaları artık satma ihtiyacı hissediyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Sizin için kullanmadığınız mobilyaları peşin fiyatına satın alıyoruz.Mobilya alım ve satımı konusunda Paşabahçe üzerinde faaliyetlerimizi yıllardır sürdürüyoruz. Her biri kendi konusunda uzman eksperlerimizPaşabahçe antika mobilya alan yerlerüzerinden mobilyaları detaylı bir şekilde incelere ve fiyat teklifi sunar. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda araçlarımız ile mobilyalarınız alınır. Böylece alım ve satım işlemlerin yorulmadan nakit kazanç elde edersiniz.

Akatlar Antika Eski Mobilya Alanlar

 
Akatlar Antika Eski Mobilya Alanlar

Akatlar Antika Eski Mobilya Alanlar

    

Akatlar Antika Eski Mobilya Alanlar

Günümüzde antika tercihlerinde en çok ilgi gören parçaların başında eski antika mobilya eşyalar dekoratif etki anlamında da ilk sıralarda yer alıyor.

Akatlar antika mobilya alanlar arasında firmamız her tarza hitap edecek ve orijinal bir dekoratif etki yaratacak birbirinden kaliteli antika mobilya çeşitlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu sayede yaşam ve çalışma alanlarının çehresi çok daha etkileyici bir şekilde değişebiliyor.

Dekoratif Etki Yaratan Antika Mobilya Alımı

Antika mobilyalar dekoratif anlamda en çok etkili olan hususların başında geliyor. Geçmişte antika mobilyalara olan ilgi belirli bir kesim ile sınırlı iken günümüzde toplumun çok büyük bir kesimine yayıldığı görülüyor. Antika mobilyalar dekoratif etki anlamında en etkili durumda olan antika eşyalardır. 

Orijinal Değere Sahip Antika Mobilya Alım Satım Hizmeti

Akatlar antika mobilya alan yerler arasında firmamız orijinallik ve değer anlamında üst seviyelerde olan antika mobilya çeşitliliğini sunuyor. Firmamızın sahip olduğu değerli antika mobilya çeşitliliği ile herklesin istek ve ihtiyacına cevap verebiliyoruz. Profesyonel anlamda yaptığımız antika mobilya alım hizmeti ile mobilyalarınız değerinde alarak memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarmayı planlıyoruz.

En Güncel Fiyatlarla Antika Mobilya Alım Hizmetleri

Akatlar eski eşya alanlar arasında firmamız sahip olduğu uzman ve donanım imkanları ile antika mobilya alımında en güncel fiyatlama hizmetini sağlıyoruz. Bu sayede elinde değerli antika mobilya bulunanlar en ideal geliri sağlayabiliyor.

Rüzgarlıbahçe Antika Eski Mobilya Alanlar

 Rüzgarlıbahçe Antika Eski Mobilya Alanlar

Rüzgarlıbahçe Antika Eski Mobilya Alanlar

   

Rüzgarlıbahçe Antika Eski Mobilya Alanlar

Antika mobilyalar günümüzde pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Değerli olduğunuz düşündüğünüz antika mobilyalarınız varsa hemen bizi arayabilirsiniz.

Rüzgarlıbahçe antika mobilya alan yerlerolarak evinizde ya da işyerinizde bulunan mobilyaları sizi yormadan araçlarımızla satın alıyoruz.Eski dünyanın nasıl olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu anlamda satışa çıkardığınız mobilyalara değerinde teklif sunuyoruz. Size özel fiyat çözümlerimiz için hemen bizi arayabilirsiniz. Antik alanlar olarak sektörde kalitemizi her geçen gün hissettiriyoruz. 

Eski Eşyalar Nasıl Satılır?

Satmayı düşündüğünüz klasik mobilyalarınızın değerini bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.Fotoğraflarını çektiğiniz mobilyalarınız uzmanlarımız tarafından incelenir ve fiyat teklifi sunulur. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda adresinize araçlarımızı sevk eder ve nakit olarak mobilyalarınızı satın alırız.

İstanbul Genelinde Mobilya Alımı 

Antika alımı konusunda İstanbul genelinde hizmet veriyoruz. Antika değeri olan eşyalarınızın eksperlerimize inceleterekkısa sürede size geri dönüş sağlarız. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.Evinizde bulunanmobilyanızın markası ve modeli ne olursa olsunRüzgarlıbahçe eski mobilya alanlar olarakbizi arayabilirsiniz.

Mobilya Alan Antikacı Çarşısı

İstanbul’un çeşitli semtlerinde bir çok antikacı bulunur. Antika eşyalarınızın değerini antikacıları dolaşarak öğrenmek yerine bizi arayabilirsiniz. Antikacılık tamamen farklı bir meslek dalıdır. Bu nedenle antika olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı ilk olarak bize göstermenizi tavsiye ediyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyleRüzgarlıbahçe eski eşya alanlar olarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Ortaköy Antika Eski Mobilya Alanlar

 
Ortaköy Antika Eski Mobilya Alanlar

Ortaköy Antika Eski Mobilya Alanlar

   

  

Ortaköy Antika Eski Mobilya Alanlar

Boğazın en eski semtlerinden biri olan Ortaköy tarihi Mecidiye camii ve eski evleriyle çok dikkat çekici olmayı sürdürmektedir. 

Boğazın en güzel semtlerinden biri olan ve eski bir yerleşim yeri olan Ortaköy eski mobilya alanlar vintage ve antika parçalar bulma konusunda birçok alternatifinizin olacağı yerlerden biridir. Antika mobilya ve ürün çeşitleri elde etmek istediğinizde bölgedeki çok sayıda dükkanı ziyaret edebilirsiniz. Ancak ürünlerinizi değerinde satamadığınızı düşünürseniz bize ulaşarak desteğimizi alabilirsiniz. Sizin için en uygun fiyat teklifini vererek memnun kalacağınız bir teklif sunuyor olacağız.

Vintage Kahve Fincanları

Kahve keyfinize nostaljik bir algı yaratacak olan antika ve vintage kahve fincanları, Ortaköy antika mobilya alan yerler ziyaretlerinizde karşınıza çıkacaktır. Eski tip Fransız masa saatleri, kurmalı saatler ve daha nice ürün çeşidiyle antika sevenlerin tutkun olduğu birçok ürünü elde etmek mümkün olacaktır. Kahve fincanı, tabak çanak ya da eski ev eşyaları kullanabileceğiniz birçok antika ürünü dükkanlarımızda izleyebilirsiniz. 

Her Çeşit Ev Eşyası

Her çeşit ev eşyasının kolayca bulunacağı firmamıza, istediğiniz ürünleri ve bütçenizi belirtirseniz çok uygun ürünler bulabilirsiniz. Hemen tüketenen ve alıcısına kolayca ulaşan bu ürünleri bulmak istediğinizde Ortaköy eski eşya alanlar olarak size yardımcı olacağız. Kısa sürede çok şık ürün seçeneklerini bulmanızı sağlayan diğer dükkanlarla işbirliği halinde çalışan firmamız, aradığınız her türlü parçayı kısa sürede bulmanızı sağlayacaktır. 

Gürpınar Antika Eski Mobilya Alanlar

Gürpınar Antika Eski Mobilya Alanlar

Gürpınar Antika Eski Mobilya Alanlar

    

Gürpınar Antika Eski Mobilya Alanlar

Yatırım amaçlı satın aldığınız ya da aile yadigarı olarak evinizde bulunan antika mobilyalarını bizlere en uygun fiyatlarla satabilirsiniz.

Gürpınar antika mobilya alan yerlerolarak antika mobilyalarınız değerinde satın alınır.Antika mobilya alım ve satımı konusunda yıllardır Gürpınar üzerinde hizmet veriyoruz.Antika ürünler gün geçtikçe daha popüler hale geliyor.Gerçek değerin antika mobilyalarınızı satmak isterseniz uzmanlarımız bu adres üzerinde sizleri bekliyor. Antika konusunda profesyonel olarak hizmet veriyor ve sizleri memnun edecek fiyatları sunuyoruz.

Dekorasyonunuza Özel Çözümler

Güvenli ve profesyonel bir alım satım işleminden yararlanmak içi hemen bizi arayabilirsiniz.Sitemizde bulunan kategorilerimizde antika eşyalarımıza göz atabilirsiniz.Uzun süre eski klasik mobilyalarınıza alıcı bulamadıysanız doğru adrestesiniz.Üst seviyede tuttuğumuz gizlilik politikamız ile antika dünyasının en özel ürünlerini sizlere sunuyoruz.Gürpınar eski mobilya alanlar olarak sizleri dükkanımıza bekliyoruz.

Antika Alım Satım

İstanbul genelin de satmak istediğiniz klasik mobilyalarınız için bizi arayınız. İkinci el mobilyaların fotoğraflarını çekerekbirkaç dakikada fiyat teklifi alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz fiyatı kabul etmeniz durumunda randevulaştığımız gün ve saatte adresinize araç gönderir ve klasik mobilyalarınızı teslim alırız.

Uygun Fiyatta Mobilya Satışı

Eski zamanlarda üretilmiş ve nadir bulunan mobilyalarınız elden çıkarmak için beklemenize gerek kalmadı. Elinizde bulunan antikaları satmak sadece bizi aramanız yeterlidir. Satış işlemlerini yapabilmek için hemen Gürpınar eski eşya alanlar üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bayrampaşa İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Bayrampaşa İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Bayrampaşa İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

    

Bayrampaşa İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Antika hizmetlerinde Bayrampaşa antika alanlar olarak firmamız en kaliteli ve en güvenli hizmetleri en hızlı şekilde ayağınıza kadar getirmektedir. Profesyonel olan uzman bir ekip ile çalışan firmamızda aradığınız tüm plak ve ikinci el kitapları çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İhtiyacınız durumunda yapmanız gereken sadece firmamız ile irtibata geçmektir. 

Bayrampaşa Antika Plak Hizmetleri

Eski yılları bu güne taşıyan ve her şeyi en güzel şekilde anlatan plaklar pek çok kişinin en fazla değer verdiği ürünlerin başında gelmektedir. Çok eski sanatçıların en güzel seslerinde oluşan tüm antika plakların yer aldığı Bayrampaşa plak alanlar firmamızda istediğiniz bu tarz ürünü en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Her zaman kaliteli ve güvenli hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemlidir. 

İkinci El Kitap Hizmetleri

Kaliteye ve güvene çok fazla önem veren firmamızda her türlü ikinci el kitap alım satım hizmetleri verilmektedir. Elinizde bulunan ve ihtiyacınız olmayan tüm kitapların satışını değerinde fiyatlar ile firmamıza yapabilirsiniz. Ayrıca aradığınız ve ihtiyacınız olan tüm ikinci el kitapları hiç zaman kaybetmeden en uygun fiyatlara firmamızda temin edebilirsiniz. Bayrampaşa eski ikinci el kitap alan yerler içinde firmamız fiyatlar konusunda her zaman müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Fiyatlar kitapların yıpranma durumuna ya da türlerine göre değişmektedir. 

Alemdağ Antika Eski Mobilya Alanlar

Alemdağ Antika Eski Mobilya Alanlar

Alemdağ Antika Eski Mobilya Alanlar

    

Alemdağ Antika Eski Mobilya Alanlar

Elinizde bulunan mobilyaları en özel fiyatlardan elden çıkarmak isterseniz size özel fiyat tekliflerimizi dinleyebilirsiniz.

Alemdağ eski eşya alanlar olarak mobilyalarınızı uzmanlar tarafından inceleyerek fiyat teklifi veririz. Mobilyalar eskidikçe daha da değerlendir.Bununla beraber nadir olmasından dolayı ekstra değer kazanır. Geçmiş zamanlarda önemli bir sanatkarın yapmış olduğu mobilyalar antikacılar tarafından yüksek fiyatlardan satın alınır. Avcılar antika eşya alanlar size özel çözümlerimiz devam ediyor. Gün geçtikçe değerlenen bu özel eserler bizim için birer tutkudur. 

Antikalarınız En Özel Fiyatlardan Alıyoruz

Elinizde bulunan mobilyaları nakit olarak satın alıyoruz. Elinizde eksi ve kıymetli olabileceğiniz düşündüğünüz mobilyalarınızı bu adres üzerinde değerlendirebilirsiniz. Satma amacınız ne olursa olsun bizimle irtibata hemenAlemdağ eski mobilya alanlardan destek alabilirsiniz.

Size Özel Tekliflerimiz Var

Yıllardır evinizde bulunan ve artık elden çıkarmak istediğiniz mobilyalarınız için size özel çözümler sunarız. Avcılar antika alıcıları olarak desteğimiz eksiksiz şekilde devam ediyor. Size özel fiyat avantajlarımızı kolayca dinleyebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Teklifi Alın

Alemdağ antika mobilya alan yerlerolarak kesintisiz şekilde mobilya alımlarımız devam ediyor.Müşterilerimizi memnun etmek için en özel fiyat seçeneklerini sunarız. Bu nedenle satış yapmak isteyen müşterilerimize anında cevap veririz Verdiğimiz bu hizmet sayesinde değerli eşyalara sahip olan kişiler satış için beklemeden kolayca nakit para kazanır. Mobilya alım ve satım konusunda detayları bizlerden alabilirsiniz.

Zuhuratbaba İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

 
Zuhuratbaba İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Zuhuratbaba İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

  

Zuhuratbaba İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Her zaman güvenilir olması ve kalitesi ile adından söz ettiren Zuhuratbaba antika alanlar olarak sektöründe bulunan firmalar arasında farkını ortaya koymaktadır. 

Antika Plak Hizmetleri 

Geçmişi bu güne taşıyan en özel eşyaların başında antika plak çeşitleri gelmektedir. Genel olarak pek çok kişide bulunan bu ürünler özellikle sevinçleri paylaşan çok farklı ürünlerdir. Antika koleksiyoncuları ya da eskiyi anlatması için dekorasyon yapan kişilerin en büyük ilgisini çeken antika plakların her türlü alım ve satımları Zuhuratbaba plak alanlar olarak firmamızda yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan işinde uzman olmuş profesyonel ekibimiz ile en kaliteli ve en güvenli hizmetleri en kısa süre içinde alabilirsiniz. Aradığınız tüm eski sanatçılara ait antika plakları hiç zaman kaybetmeden firmamızda bulabilirsiniz. 

Eski İkinci El Kitap Alım Satım Hizmetleri

Kitaplar pek çok alanda yardımcı olan çok özel ürünler olduğundan dolayı her evde bulmak mümkün olmaktadır. Özellikle roman kitapları okumayı seven kişiler için çok daha önemlidir. Ancak ihtiyaçlar bittikten sonra kitaplar çöpe atılmaktadır. Bunun yerine gerek kazanç sağlamak gerek ise daha iyi bir şekilde değerlendirilmesi adına kitaplarınızı satabilirsiniz. Her türlü kitapların alım ve satımlarının yapıldığı Zuhuratbaba eski ikinci el kitap alan yerler arasında firmamızda değerinde alınmaktadır. Ayrıca istediğiniz ikinci el kitapları hiç zaman kaybetmeden çok uygun fiyatlara firmamızda bulabilirsiniz. 

Yeşilyurt İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Yeşilyurt İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Yeşilyurt İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

  

Yeşilyurt İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Kurulduğu ilk günden bu yana bölge halkına en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde sunan Yeşilyurt antika alanlar olarak her zaman sektöründe en güvenli olduğu kanıtlamaktadır. Antika ürünler pek çok kişinin en büyük ilgi duyduğu ve özellikle koleksiyon yapanların önem verdiği parçalardır. Firmamız her türlü antika ürünlerinde olduğu gibi antika plak ve ikinci el kitap hizmetlerinde devamlı olarak başarılı hizmetler vermektedir. 

İkinci El Eski Kitap Alanlar

Genel olarak pek çok evde ya da iş yerlerinde ikinci el eski kitaplar bulunduğu önemli bir gerçektir. Bu kitaplar ihtiyaçları bittikten sonra tozlu rafları beklemekte veya çöpe atılmaktadır. Yeşilyurt eski ikinci el kitap alan yerler arasında firmamız en kaliteli hizmetleri sizlere sunmaktadır. Hem kazanç sağlamak hem de ihtiyacı olan kişiler tarafından değerlendirilmesi konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bu konuda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Antika Plak Fiyatları

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren firmamızda her türlü antika parçaların yanı sıra aradığınız tüm antika plak çeşitlerini rahatlıkla bulacaksınız. Anıları en güzel anlatan bu tarz ürünlerin her türlü alım ve satımları Yeşilyurt plak alanlar firmamızda en uygun değerinde fiyatlar ile hizmeti verilmektedir. Profesyonel bir ekip ile çalışan firmamızda fiyatlar genellikle ürünlerin özelliklerine, son durumuna ya da türlerine göre değişmektedir. 

 
 

Talatpaşa İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Talatpaşa İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Talatpaşa İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

  

Talatpaşa İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Geniş kapsamlı olarak gerçekleştirmiş olduğumuz antika alım satım hizmetleriyle Talatpaşa da kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktayız.

Farklı sebeplerden dolayı satma ihtiyacı duyduğunuz antika eşyalar için özellikle Talatpaşa antika alanlar hizmetimiz ile taleplerinizi karşılamaktayız. Alanında uzman ekibimiz yapılacak olan satın alma işlemleri konusunda gerekli hassasiyeti göstererek her parçanın değerine uygun fiyatları belirlemektedir.

Eski Plak Alanlar 

Pikap üzerinden plak dinlemek isteyenler farklı eserlere sahip olmak için ellerinde bulunan eserleri satarak kazanca dönüştürebilirler. Dinlemek istemediğiniz ya da farklı sebeplerden dolayı satmak istediğiniz eserler için Talatpaşa plak alanlar hizmetimiz ile elinizde bulunan plakların değerine uygun fiyatlar ile satın alınmasını sağlamaktayız.

Eski Kitap Plak Alan Yerler

Birbirinden farklı ürün seçenekleri üzerinden gerçekleştirilecek olan satın alma işlemleri konusunda mağazamız müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına belirlemiş olduğu kalite standartlarına uygun şekilde hizmet vermektedir. Alanında yeterli bilgiye sahip olan ekibimiz her parça için yapılacak olan incelemelerde gerekli hassasiyeti göstererek müşteri taleplerini karşılamaktadır.

Talatpaşa İkinci El Kitap Alanlar 

Severek okuduğunuz kitapları için Talatpaşa eski ikinci el kitap alan yerler hizmetimiz ile özellikle satma ihtiyacı duymanız durumunda elden çıkartmak istediğiniz kitapları satın almaktayız. Daha fazla kişinin aynı kitapları okuması için gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde satın almış olduğumuz kitapları mağazamız içerisinde yeniden satışa sunmaktayız

 
 

Tarabya İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Tarabya İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Tarabya İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

  

Tarabya İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Tarabya’da yapacağınız ikinci el eşyaların satışı için bizden faydalanın. Tarabya eski ikinci el kitap alan yerler arasında alımı yapıyoruz.

En iyi fiyatları sunuyor olduğumuzdan, Tarabya eski ikinci el kitap alan yerler kapsamında fiyat araştırması yapabilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz en iyi fiyatlar olduğunu göreceksiniz. Bu durumda direkt olarak satışın yapılması avantajlı olacak.

Tarabya Antika ve Eski Kitap Alan Yerler

Antika eşya dendiğinde akla çok sayıda ürün geliyor. Antika mobilya, antika vitrin, antika saat, antika aksesuar, antika müzik aleti ve çok daha fazlası için alım yapıyoruz. Sizin istediğiniz ne? Müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerektiği şekilde hareket ediyoruz. Dilediğiniz gibi sorun yaşamayacağınız bir şekilde antika alımının olmasını sağlayabilirsiniz.

Kitap alımı;

Antika dışında kitap alımları da yapılır. Kitabın eski olması, yeniden okunabilir olması ve çok daha fazlası fiyatı etkiler. Bunları gözeterek alımın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Antika Plak Satmak

Antikalarınızın satışını talep edebilirsiniz. Tarabya antika plak alanlar olarak direkt oalrak plaklarınızın alımını yapıyoruz. Sizin için en iyi fiyattan plak alımının olacağını bilmelisiniz. Satmak istediğiniz plaklar için bizden bilgi alabilirsiniz.

Tarabya Antika Satışı

Antika satışı nasıl olacak? Bizimle bağlantı kurun ve yapılan incelemenin ardından direkt olarak antikanın satılmasını sağlayın. Tarabya antika alanlar arasında en avantajlı fiyatları sunduğumuzdan bizi tercih edebilirsiniz.

Antika Takı Alanlar

Antika Takı Alanlar

Antika Takı Alanlar

antika takı alanlar

Mücevherat satmak için birçok neden var: kendi eşyalarını küçültmek, bir mülk kurmak veya eski, hasarlı, modası geçmiş veya eski ilişkilerin hatırlatmaları. Sebep ne olursa olsun, mücevher alırız ve ürünleriniz için en iyi fiyatı almanıza yardımcı olabiliriz.


Mücevher her zaman talep edilmektedir. Antik mücevher ve emlak mücevherlerinin yanı sıra modern ve çağdaş mücevherlerin yanı sıra altın, gümüş ve platin zengin çeşitlilikte bir pazardır. Antik Gürcü, Viktorya dönemi, Art Nouveau ve Art Deco mücevherlerine ilgi, 1930'lu 1960'lı yılların Meksika, ABD ve Avrupa'dan gelen tasarımcı gümüş antika takı alanlarlara ilgisi olduğu gibi keskin olmaya devam ediyor. Kuyumculuk piyasası talebe bağlıdır ve iyi yaşlanmayan bazı vintage veya retro stilleri, mevcut trendlere uygun olarak kuyumculuktan daha az istenen olacaktır. Örneğin, şu anda beyaz altın ve platin mücevher sarı altın mücevherlerden daha popüler.


Eğitimli profesyonel mücevher alıcıları olarak, mücevher satın almaya veya satmaya karar verirken müşterilerimizin bilgilendirilmesinin önemli olduğuna inanıyoruz. Mücevherat sattığınızda güvenli ve güvenilir bir işlem gibi hissetmeniz gerektiğine inanıyoruz. İşte duyduğumuz en yaygın sorulardan bazıları:


24k, 18k, 14k, 10k Nedir?

Saf altın çok yumuşak bir metaldir ve nadiren mücevher halinde doğal haliyle yapılır. Saf altın, günlük kullanımdaki dayanıklılığını artırmak için genellikle diğer metallerle alaşımlanır. Altının saflığı karatlarda tanımlanmıştır ve karat ne kadar yüksek olursa, altın o kadar saftır. Altın antika takı alanlar karatından bahsettiğimizde, parçadaki saf altın miktarından bahsediyoruz.


24 ayar altın, 24 parçadan 24 tanesi olarak ifade edilen% 100 saf altındır.

18 ayar altın, diğer metallerle alaşımlanmış% 75 saf altındır; Bu, altının diğer metallere oranının 18/24 olduğu anlamına gelir.

14k altın, diğer metallerle alaşımlanmış% 58.5 saf altındır; Bu, altının diğer metallere oranının 14/24 olduğu anlamına gelir.

10k altın, diğer metallerle alaşımlanmış% 41.6 saf altındır; Bu, altının diğer metallere oranının 10/24 olduğu anlamına gelir.

Genellikle 18 ayar, 14 ayar ve 10 ayar altından yapılmış altın antika takı alanlarlar görüyoruz, ancak bazen 8 ayar veya 9 ayar altından antika antika takı alanlarlar veya 22 ayar veya 24 ayar altından modern antika takı alanlarlar bulabilirsiniz. Daha sık olarak altın ya da külçe içinde 22k ve 24 altın görülür .


Pırlanta veya değerli taşlı mücevherleri nasıl satarım?

Değerli taşların kalitesine bağlı olarak, bu mücevher parçaları değerli taşsız mücevherlere göre daha yüksek bir fiyat verebilir. 4C’ler : Carat, Clarity, Color ve Cut olarak bilinenleri değerlendirerek elmas satın alıyoruz . Gemological Institute of America'dan mesleki eğitim ile müşterilerimizin mümkün olan en iyi primi elde etmek için değerli taşlar ile mücevher satmasına yardımcı oluyoruz.


Tasarımcı antika takı alanlar satın alıyor musunuz?

Tiffany & Co, Cartier ve Van Cleef & Arpels gibi tasarımcılardan mücevherler alıyoruz. Vintage ve çağdaş tasarımcı mücevherleri, tarza ve duruma bağlı olarak cazip bir prim için satış yapabilir. Kıyaslanabilirler için piyasaya danışarak, doğrudan satın alma için mevcut değeri bulabilir veya açık artırma ve konsinye satış için tahmin yapabilir ve söz konusu parça için hangisinin uygun olacağını belirleyebiliriz.


Peki ya hasarlı ya da kırılmış mücevher?

Eski altın antika takı alanlarları satmak genellikle hurda altın satmak olarak adlandırılır . Bu parçalar sadece karat ve ağırlıklarına göre değerlenir ve satın aldığımız bir şeydir. Albany Times Birliği gizli tutuldu ve Mark Lawson Antiques’in başkent Bölgesi’nde en yüksek fiyattan altın aldığını tespit etti .


Tüm mücevherler için yalnızca hurda fiyatları mı ödersiniz?

Pek çok mücevher parçasının gerçek altın değerinin üzerinde bir değeri olacak. Güzel antika takı alanlar parçalarının, özellikle antika ya da antika mücevherlerin, sadece altın içeriklerinden daha değerli olduğuna inanıyoruz. Ne zaman altın değerinden daha fazla bir şey satabilirsek, altın değerinin üzerinde ödeme yaparız. Altın antika takı alanlarlar alıp satan ve derhal eritilmek üzere rafineriye gönderen birçok satıcıdan farklı olarak, güzel şeyleri gereksiz yere yok etmenin utanç verici olduğunu düşünüyoruz. Daha az modaya uygun veya daha az arzu edilen mücevher parçalarına bile, giyileceği ve beğenileceği yeni bir ev bulma şansı verilecek.


Herhangi bir sorunuz varsa veya ücretsiz değerlendirme için randevu almak istiyorsanız, bugün bizi (518) 587-8787 numaralı telefondan arayın . Albany, NY ve çevresindeki Capital Region'daki müşterilerimiz için uygun bir konumda bulunan Saratoga Springs ve Colonie'de ofislerimiz bulunmaktadır.

antika saat alanlar

Antika Saat Alanlar

antika saat alanlar

Koleksiyoncular özellikle saat 10, 14 veya 18 ayar altın kasaları olan ince kol antika saat alanlarine ve cep antika saat alanlarine sürekli ilgi duyuyor. Sık sık yüksek veya demiryolu tipi cep antika saat alanlari alıyoruzpopüler cep saati markaları tarafından. Satın aldığımız antika saat alanlar arasında Elgin cep antika saat alanlari, Hamilton cep antika saat alanlari, Illinois cep antika saat alanlari, Waltham cep antika saat alanlari ve antika cep saati zincirleri ve fobs gibi popüler aksesuarlar bulunur. Antika saat çubukları, çoğu zaman kısa zincir veya kurdeleler üzerine, kişisel yetenek ve stil için cep saati zincirlerine eklenen küçük aksesuarlardır. Yaygın olarak kullanılan bir tür cep saati fob, kişisel yazışmalarda balmumu için kullanılan bir şerit üzerindeki kişisel mühürdür. Cep saati zincirleri, bağlantı stili, uzunluğu ve zincir kalınlığına göre çok çeşitlidir. Bu antika cep saati zincirleri genellikle altın dolgusundan yapılmıştır, yani bir cep saati zinciri artık ortak bir aksesuar olmasa da ve altın cep saati zinciri hasar görmüş veya kırılmış olsa bile hurda değerini korurlar.


 


Ayrıca, özellikle popüler yapımcılardan veya altın kasalardan olmak üzere birçok antika ve antika kol saati alıyoruz. Dahil Rolex antika saat alanlar, Elgin kol antika saat alanlari, Waltham kol antika saat alanlari, Bulova kol antika saat alanlari ve diğer popüler vintage kol saati markaları.


Cep antika saat alanlarinin güzelliği ve nostaljisinde bulunan değer hakkında blogumuzda daha fazlasını okuyun .


Satın Al Elgin Demiryolu Cebi Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NYAltın Sikke Kol Saati İzle Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NY SatıyoruzBana yakın antika gümüş cep saati satın almak


Satmak Vintage Beyaz Altın Pırlanta Bayanlar İzle Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NYLeCoultre Tasarımcı Erkek Kol Saati Saat Satın Al Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NYSatmak Katı Altın 18 k Altın İsviçreli Antika Cebi Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NY Satın almak Tasarımcı Tasarımcısı Piaget Pırlanta Altın Bayan Kol Saati Saratoga Springs Albany Colonie Clifton Park NY


Satmak için ilginç bir antika var mı?

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Mark, resmimizi satmakta ve mükemmel bir mükemmellik ile son derece çalıştı. Onu arkadaşlarımıza ve ailemize tavsiye ediyoruz.- Cheryl & Bill R., Selkirk, NY

492 Maple Ave 

antika

İstanbulda antika alanlar


Çin'in gelişen üst orta sınıfının devam eden endüstriyel genişlemesi ve eski eşyalara olan ilgisi, mevcut dünya pazarında bölgedeki oryantal antikaları değerli ve çok rağbet görmüştür. Çin İmparatorluk mahkemeleri için yapılan parçalar, Çin halkı için çok özel bir önem taşıyor. Aktif olarak antika arıyoruz:


Porselen ve çanak çömlek antika alanlar

Çin emaye işi emaye ve lake antika

Çin, Hint ve İslam nakışları

Kilimler ve tekstiller antika alanlar

Çin rütbe rozetleri

Güzel yeşim mücevher ve nesneler

Enfiye şişeleri

Resimler, baskılar ve diğer resimler

Kılıçlar, silahlar ve zırh antika alanlar

Cam Sanatı ve Seramik Sanatı

antika cam seramik

İlgileri üzerinize toplayın

 

Cam Sanatı ve Seramik Sanatı

Çok az sanat formu ince cam veya atılmış çömlek gibi hayal gücünü yakalar. Birçok cam sanatı ve seramik sanatı örneği saf dekorasyon işlevi görür, ancak gördüğümüz şeylerin çoğu işlevsel faydacı nesneler olarak da görülür. Antik Avrupa fayans çömlekçilik, dekor ve işlevin mükemmel bir karışımıdır. Daha fazla bilgi edinmek için hakkında blogumuzu ziyaret edin .

19. ve 20. yüzyıldan kalma sanat cam ve sanat seramiklerinin olağanüstü örneklerini aşağıdakilerden satın alma fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz:

 • Bimini
 • Steuben veya Frederick Carder
 • Tiffany Favrile
 • Galle
 • Lalique
 • LEGRAS
 • Loetz
 • Moser
 • Murano
 • Daum Nancy
 • Quezal
 • Schneider
 • Venini

Çömlekçilikle aynı derecede ilgileniyoruz:

 • Fransa (Clement Massier, 1900 dolaylarında)
 • Büyük Britanya (Foley, Martin Bros, Royal Doulton ve diğerleri)
 • İtalya (16. yüzyıl Urbino fayansı)
 • ABD (erken Overbeck, Rookwood, Roseville, Weller ve diğerleri)
 • Oryantal seramik ve porselen de değerli olabilir. Daha fazla bilgi için www.antikaesyakitapplakhali.com sayfasını ziyaret edin .

antika halı

Antika Halı Alanlar El Dokuma Halılar

Halılar ve Tekstil

Halılar ve tekstiller kültürleri ve zaman periyodlarını diğer birkaç öğenin yapabildiği şekilde temsil eder. Bu nedenle, aşağıdakiler de dahil olmak üzere istisnai ve çeşitli ürünler için pazar güçlü kalır :


Antika kilim,bünyan halısı antika yağcı bedir halı,ipek halı,antika osmanlı halı,hereke halı alanlar,antika el dokuma halı alanlar

Anadolu (Türkçe), Orta Asya, Çin, Avrupa veya Farsça halılar

Aubusson ve Savonnerie halıları

Avrupa halıları

Keşmir şal ve paisleys

Amerikan halk sanatı yorganları, kız öğrenci örnekleyicileri ve nakışları

Vintage veya antika Amerikan Kızılderili battaniyeleri ve dokumaları

İhracata veya turizm ticaretine yönelik olmayan

antika mobilya

Antika Mobilya Alanlar

 

Antika Mobilya

Piyasası son yıllarda dayak atmasına rağmen, tasarımı, işçiliği veya tarihi ile dikkat çeken antika olağanüstü mobilyalar talepte kalmaya devam ediyor.

Özellikle, 18. ve 19. yüzyıl Amerikan mobilyalarının sıradışı ve üstün örnekleri, dönem Avrupa mobilyalarının (ya da 19. yüzyılın sonları ve 20. yüzyılın başlarındaki reprodüksiyonları) değerlerini korudu.

Aşağıdakiler dahil olmak üzere üreticilerin ince parçalarını satın almakla her zaman ilgileniyoruz:

Site İçeriği

antikacı

Antikacı Bizi Arayıız

 

Bizimle iletişime geçin

Antika ya da tahsilli eşyalarınızı satmaya hazır mısınız? Bugün bir satın alma değerlendirmesi planlamak için arayın!

Saratoga Springs ve Colonie konumlarımızda pazartesiden cumaya, randevu alarak ücretsiz, özel satın alma değerlendirmeleri sunuyoruz. Antika satmanıza veya mülkün tamamını dağıtmanıza yardımcı olmak için her zaman hazırız ve istekliyiz. Lütfen ilk değerlendirme için ürünlerinizin resimlerini e-postayla göndermekten çekinmeyin. Bir göz atıp ilerlemenin en iyi yolunu belirlemekten memnuniyet duyarız.

Yaklaşan etkinlikleri duyurun

Büyük bir indiriminiz mi var? Sizi ziyaret eden ünlü biri veya önemli farklı bir etkinlik mi var? Bunları mutlaka herkesin öğreneceği şekilde duyurun.

Sizinle ilgili görüş ve referansları paylaşın

Müşterileriniz sizi sosyal medyada övüyor mu? Potansiyel müşterileri sadık müşterilere dönüştürmek için müşterilerinizin harika deneyimlerini paylaşın.

Güncel olarak sunduğunuz fırsatları duyurun

Bir tatil indirimi veya haftalık özel bir indirim mi sunuyorsunuz? Müşterilerinizi bu muhteşem fırsatla heyecanlandırmak için burada duyurun.

Önemli haberleri paylaşın

Yeni bir yer mi açtınız; mağazanızı yeniden mi tasarladınız veya yeni bir ürün ya da hizmet mi eklediniz? Bu haberi kendinize saklamayın; paylaşın, duymayan kalmasın.

SSS’leri görüntüleyin

Müşterilerin soruları varsa, bizim de yanıtlarınız var. En sık sorulan soruları ekleyin; böylece herkes kazançlı olsun.