EN

Çevir:

0532 509 51 31 Adresinizden Antika Antika Alanlar,plak alanlar

0532 509 51 31 İstanbul Antika Eşya Alanlar Antika Dükkanı antika obje alanlar,antika gümüş alanlar,antika alanlar,antika mobilya alanlar,plak fiyatı,plak alanlar,kitap alanlar

Şişli Antika Alanlar

Şişli Antika Alanlar

Şişli Antika Alanlar

  

Şişli Antika Alanlar 

Şişli antika alan yerler olarak yapılacak olan antika eşya satışı işlerinizde sizlere geçmişte olduğu gibi bundan sonra da kaliteli hizmeti verebiliyoruz.

Genel olarak antika eşyalar arasında yer alan altın ya da gümüş gibi değerli madenlerden yapılmış olan antika eşyalar daha çok talep görmektedir. Bu nedenle elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz bu tarz eşyaları daha yüksek fiyatlara ve aynı zamanda daha kısa süreler içerisinde satabileceksiniz. Aynı zamanda antika işlerinde en önemli olan unsur güvenilir yerlerden alışveriş işlemlerinin yapılması olduğu unutulmamalıdır. 

Güvenilir Antika Eşya Satışı

Uzun yıllardır Şişli antika alanlar olarak bu sektör içerisinde vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde ilk sıralarda yer alabiliyoruz. Yapılacak olan bütün alım ya da satım işlerinizin kolaylıkla ve güven içerisinde yapılabilmesi için geçmişte hizmet vermiş olduğumuz memnun müşterilerimizin referansları ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Değerlerinin ne kadar olduğu önemli olmadan bütün antikalarınızın alım-satım işlemleri ekiplerimiz sayesinde kısa süreler içerisinde yapılabilmektedir.

Doğru Değer Belirleme

Antika eşyaların değerlerinin doğru belirlenmesi vermiş olduğumuz hizmetlerde birinci öncelik olmaktadır. İster satmak istediğiniz antika eşyalarda olsun isterseniz de almak istediğiniz antika eşyalarda olsun yapılacak olan işlemler profesyonellik içerisinde ve aynı zamanda dürüstlükle yapılmaktadır. Siz de elinizde bulunan antika eşyaları satmak ya da antika eşya satın almak istiyorsanız antika alan yerler Şişli adresimize mutlaka uğramalısınız.

Şişli Plak Alanlar

Şişli Plak Alanlar

Şişli Plak Alanlar

   

Şişli Plak Alanlar

Eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş olan taş plaklar özellikle günümüzde nostalji yaşamak isteyenlerin tercih olmaktadır.

Sevdiğiniz sanatçıların seslendirmiş olduğu eserleri plak üzerinden dinlemek için satın almış olduğunuz plakları Şişli plak alanlar hizmet kapsamında gerçekleştireceğiniz talepler doğrultusunda hizmet alabilirsiniz. Detaylı şekilde yapılacak olan incelemelerin ardından satmak istediğiniz plaklar için değerine uygun şekilde belirlenecek fiyatlar üzerinden satın alma işlemi yapılmaktadır. Eski plakları değerlendirmek ya da elden çıkartmak isteyenler için kesintisiz hizmet sağlamakta olan mağaza yapılacak olan taleplerin kısa sürede karşılamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan mağaza yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Tamamen güvenilir hizmet almak isteyenler için Şişli plak alan yerler özellikle bu alandaki taleplerinizi karşılayarak profesyonel yardım almanızı sağlamaktadır. Mağaza ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda taleplerinizi ileterek uzman ekip tarafından yapılan incelemelerin ardından belirlenecek fiyatlar ile satış işlemlerinin gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz. 

Eski Plak Alanlar Şişli 

Geçmişte özellikle müzik dinlemek isteyenler için taş plaklar eşsiz eserlerin pikap üzerinden dinlenmesini sağlamaktaydı. Bu nedenle özellikle günümüzde de nostalji yaşamak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Farklı eserleri bir araya getirerek müzik severlere sunmak adına plak alanlar Şişli ve çevresinde yapacağınız talepleri karşılayarak satmak istediğiniz plakları en iyi fiyat seçeneği ile satın almaktadır. Nakit olarak gerçekleştirilecek olan ödemeler sayesinde yapacağınız talepler doğrultusunda satın alma işlemi sorunsuz şekilde tamamlamaktadır.

 
 

Şişli İkinci El Kitap Alanlar

Şişli İkinci El Kitap Alanlar

Şişli İkinci El Kitap Alanlar

   Şişli İkinci El Kitap Alanlar

Kurulduğu günden bu yana Şişli ikinci el kitap alanlar olarak firmamız en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde sektöründe kendini kanıtlamıştır. 

İkinci El Kitap Alımları Hakkında

Genel olarak her evde tozlu rafları bekleyen pek çok kitap bulunmaktadır. Bu kitaplar belli bir süre sonra ya çöpe atılır ya da hurdacılara verilmektedir. Bu tarz kitaplar başkaları için çok daha değerli olabilir ve bu neden ile hem kazanç sağlamak hem de başlarının faydalanması için ikinci el kitap alan yerlere satabilirsiniz. Bu konuda her zaman kaliteden ödün vermeden güvenli hizmetler sunan ikinci el kitap alanlar Şişli firmamız ile iletişime geçebilir ve her konuda bilgi alabilirisiniz. 

Profesyonel olan uzman ekibimiz satmak istediğiniz her türlü kitaplarınızı en ayrıntılı şekilde inceler ve size en kısa süre içinde fiyat teklifinde bulunmaktadır. Firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemli olduğundan en doğru şekilde hizmet vermektedir. 

İkinci El Kitap Fiyatları Hakkında 

Elinizde bulunan öğrenci kitapları, romanlar, hikayeler, ansiklopediler ya da dergiler gibi pek çok işinize yaramayan ikinci el kitaplarınızın en doğru şekilde değerlendirmek için firmamız sizden alımını yapmaktadır. Şişli ikinci el kitap alan yerler arasında firmamız hem elinizde bulunan kitapların çıkarılmasına hem de bu yolla para kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca kitaplar başka kişilerin işine yarayacak ve görevlerine devam edecektir. 

ŞİŞLİ ANTİKA PLAK KİTAP HALI

Şişli Antika Ev Eşyası Alanlar Dükkanı

Yıllardır sektörde öncü olamakla beraber antika eşya hizmetlerinde tüm İstanbul genelinde hizmet vermeye devam etmakteyiz.Aracımızla gelip eski eşya plak kitap halı vb.ürünlerinize fiyat teklifi sunmaktayız.15 senedir antika sektörü içerisinde bulunmaktayız.Şişli ve Kadıköy bölgesinde dükkanlarımız mevcut olup osmanlı eski eserler el yazma kitap eski plaklar antika osmanlıca yazılı kitap antika mobilya ve antika halılar ilgi alanımızdır.

Şişli antika eşya alanlar firması olarak antika mobilya konsol plak kitaplarınızı bizlere sormadan satmayınız.Şişli antika dükkanımız 7/24 telefon numaralarımızdan bizlere ikinci el kitap,plak,dokuma halı,antika porselen,antika vazo,mobilya,eski eşyalarınızı telefon açarak watsapp yoluyla gönderebilirsiniz.

Şişli antika muzayede hizmetleri ile sizlerin ürünlerinizi değerlendirebiliriz.Şişli de başka antika alanlar hizmeti veren farklı firmalar vardır fakat bizler antika eşya alanlar olarak güvenilir antikacıyız.

Aldığımız antika ürünler Şişli antikacısı olarak ikinci el kitap,plak alanlar,eski plaklar,antika eşya alımı,antika mobilya alan yerler,antika firması,antika porselen,berat ferman hüccet antika saat,pikap,gramofon,taş plak,eski tasbik alanlar,antika yatak odası alanlar,antika yemek odası alanlar,antika tablo alanlar,antika vitrin alanlar,antika büfe alanlar,antika masa alanlar dükkanıyız.

Şişli Antika Eşya Alımlarımız Mevcuttur

Şişli Antika Alanlar

Şişli Antika Alanlar dükkanı Şişli Hasat sokak no:45 de yer alamaktadır.Eski satmayı düşündüğünüz Antika Eşyalarınızı bizlere göstermeden satmayın,Antika Alanlar Şişli den plak eski kitap porselen obje biblo madalya eski gümüş alım satımı ile uraşmaktayız.

Şişli antika alan firma şişli eski alımı satımı antika alan firmalar şişli eski antikalar değerli eşya olabilir antika durumunu öğrenmek için bize watsapp gönderiniz.Evdeki tüm eşyalarınızı alabilriz eski olsun bizim için önemi olsun yeterli sadece antika alanlar değil komple ev eşyasıda almaktayız.

Şişli Antika Gümüş Alanlar

Şişli gümüş eşya 900 ayar eski gümüş 800 ayar gümüş antika alanlar.Şişli gümüşcü dükkanları gramla gümüş alanlar.Antika Obje gümüş alanlar,Osmanlı tuğralı gümüş fiyatları rus gümüşü alanlar,Antika osmanlı malzeme alanlar Şişli gümüşcüsü eski takılarınız antika gümüşleriniz alınır.Antika alan olarak tartarak değerinde gümüş alıyoruz,şişli de satmak istediğiniz gümüşleri alırız.Osmanlı eserler vardır gümüş olmakla beraber tuğralı osmanlı gümüşü normalinden daha fazla obje olarak değerlendirilir.

Şişli Plakcı Dükkanı Plak Alanlar

Antika plaklarınızı alıyoruz.Şişli plakcı dükkanı 0531 981 01 90 plak alım satım 78 devir antika taş plak alanlar şişli zeki müran taş plak alanlar,müzeyyen senar taş plak alanlar şişli plak hizmeti eski plak alan yerler şişli dedir.Antika plak alan yerler şişli de olmakla beraber antika eşya alan yerler.Plakcı firmaları şişli yerimiz de plak dinleyebilirsiniz,antika taş plak garamofon pikap eski dual pikaplar antika anfiler antika televizyonlar alınır,şişli plakcı dükkanı nerede diye aramayınız şişli plakcısını arayınız.

Şişli Antika Alanlar ve Şişli de Antika Eşya Alıcıları

Şişli Antika Eşya Alanlar Firma ve Dükanları

şişli antika alanlar,şişli antika eşya alanlar,şişli plak alanlar,şişli eski eşya,şişli antika

 

ŞİŞLİ DE ANTİKA EŞYA,ESKİ KİTAP,ESKİ PLAK,EL DOKUMA HALI,ANTİKA OBJELERİNİZİ NAKİR PARA İLE ALMAKTAYIZ.ELDEN ÇIKARMAK İSTEDİĞİNİZ ESKİ EŞYALARINIZI 0532 335 75 06-0531 981 01 90 NOLU NUMARALARDAN BİZE ULAŞARAK RESİMLERİNİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ.ŞİŞLİ ANTİKACISI,ŞİŞLİ ANTİKA MOBİLYA ALANLAR,ŞİŞLİ ANTİKA GÜMÜŞ ALANLAR,ŞİŞLİ ANTİKA PLAK ALANLAR,ŞİŞLİ ANTİKA HALI ALANLAR,ŞİŞLİ ANTİKA


Şişli antika alımı,Şişli antikacılar,Şişli antika eşya alanlar firması,Şişli eski eşya alanlar firması,Şişli antika alan firmalar,Şişli antikacılar çarşısı,Şişli plak alanlar firması,Şişli kitap alanlar firması,Şişli eşya alanlar firması

Şişli plakcılar,Şişli eski alımı,Şişli antika eşya,Şişli antik,Şişli kitapcı,Şişli sahaf

eşya alanlar firması şişli,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,şişli antika alanlar firması,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,şişli eski eşya,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,şişli antika mobilya,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,şişli antika mobilya alanlar firması,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,şişli plak alanlar firmasışişli klasik eşya alanlar firması,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,şişli antika obje alanlar firması,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,şişli kitap alanlar firması,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,şişli ikinci el kitap alanlar firması,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,şişli antika berat alanlar firması,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,şişli dokuma halı alanlar firması,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,şişli osmanlı evrak,şişli antika,şişli klasik mobilya,şişli eski eşya,şişli antika dükkanı,Eğer değerli olduğunu düşündüğün eşyalarınız varsa onları antika muzayede firmalarına yön verebeliriz.Şişli antika satıcam diyorsak eğer iletişime geçiniz kullanılmış eski eşyalarınız antika elbise askeri eski malzemeler antika kılıç kama bıçak antika çanakkale madalyası varsa antika mecidiye madalyası alanlar firması şişli

Site İçeriği

image11

Şişli Antika Alımı Objeler

Şişli antika berjer alan yerler,

Şişli antika saat alan yerler,

Şişli antika cep saati alan yerler,

Şişli antika komidin alan yerler,

Şişli antika büfe alan yerler,

Şişli antika gümüşlük alan yerler,

Şişli antika varaklı ayna alan yerler,

Şişli antika varaklı mobilya alan yerler,

Şişli antika kamçı alan yerler,

Şişli antika kılıç alan yerler,

Şişli antika kama alan yerler,

Şişli antika bıçak alan yerler,

Şişli antika yatağan alan yerler,

Şişli antika aplik alan yerler,

Şişli antika avize alan yerler,

Şişli antika vitrin alan yerler,

Şişli antika semaver alan yerler,

Şişli antika porselen alan yerler,

Şişli antika gümüş kemer alan yerler,

Şişli antika osmanlı mobilya alan yerler,

Şişli antika rozet alan yerler,

Şişli antika el yazma alan yerler,

Şişli antika daktilo alan yerler,

Şişli antika hat yazısı alan yerler,

Şişli antika duvar saati alan yerler,

Şişli antika gümüş alan yerler,

Şişli antika vazo alan yerler,

Şişli antika halı alan yerler,

Şişli antika bünyan halısı alan yerler,

Şişli antika hereke halısı alan yerler,

Şişli antika ipek halı alan yerler,

Şişli antika el dokuma halısı alan yerler,

Şişli antika eski kitap alan yerler,

Şişli antika işlemeli bez alan yerler,

Şişli antika sandık alan yerler,

Şişli antika elbise alan yerler,

Şişli antika takunya alan yerler,

Şişli antika bakır alan yerler,

Şişli antika sürahi alan yerler,

Şişli antika dolma kalem alan yerler,

Şişli antika osmanlıca kitap alan yerler,

Şişli antika gramafon alan yerler,

Şişli antika pikap alan yerler,

Şişli antika radyo alan yerler,

Şişli antika bakır sini alan yerler,

Şişli antika asker elbsesi alan yerler,

Şişli antika tabak alan yerler,

Şişli antika dolap alan yerler,

Şişli antika tesbih alan yerler,

Şişli antika ev eşyası alan yerler,

Şişli antika yağlı boya tablo alan yerler,

Şişli antika mühür alan yerler,

Şişli antika oyuncak alan yerler,

Şişli antika terazi alan yerler,

Şişli antika yatak odası alan yerler,

Şişli antika yemek odası alan yerler,

Şişli antika baston alan yerler,

Şişli antika yatak başı alan yerler,

Şişli antika osmanlıca evrak alan yerler,

Şişli antika dürbün alan yerler,

Şişli antika silah alan yerler,

Şişli antika tabanca alan yerler,

Şişli antika tüfek alan yerler,

Şişli antiak teneke oyuncak alan yerler,

Şişli hüccet alan yerler,

Şişli nişan alan yerler,

Şişli antika şamdan alan yerler,

Şişli komple ev eşyası alan yerler,

Şişli müzik dolabı alan yerler,

Şişli antika eşya alan yerler,

Şişli klasik eşya alan yerler,

Şişli Avize alan yerler,

Şişli Masa alan yerler,

Şişli Sandalye alan yerler,

Şişli Koltuk alan yerler,

Şişli Berjer alan yerler,

Şişli Saat alan yerler,

Şişli Cep Saati alan yerler,

Şişli Komidin alan yerler,

Şişli Büfe alan yerler,

Şişli Gümüşlük alan yerler,

Şişli Varalı Ayna alan yerler,

Şişli Varaklı Mobilya alan yerler,

Şişli Kamçı alan yerler,

Şişli Kılıç alan yerler,

Şişli Kama alan yerler,

Şişli Bıçak alan yerler,

Şişli Yatagan alan yerler,

Şişli Aplik alan yerler,

Şişli Vitrin alan yerler,

Şişli Semaver alan yerler,

Şişli Porselen alan yerler,

Şişli Gümüş Kemer alan yerler,

Şişli Osmanlı Madalya alan yerler,

Şişli Rozet alan yerler,

Şişli El Yazma alan yerler,

Şişli Daktilo alan yerler,

Şişli Hat Yazısı alan yerler,

Şişli Duvar Saati alan yerler,

Şişli Gümüş alan yerler,

Şişli Vazo alan yerler,

Şişli Halı alan yerler,

Şişli Bünyan Halısı alan yerler,

Şişli Hereke Halısı alan yerler,

Şişli İpek Halı alan yerler,

Şişli El Dokuma Halı alan yerler,

Şişli Eski Kitap alan yerler,

Şişli İşlemeli Bez alan yerler,

Şişli Sandık alan yerler,

Şişli Takunya alan yerler,

Şişli Bakır alan yerler,

Şişli Sürahi alan yerler,

Şişli Dolma Kalem alan yerler,

Şişli Osmanlıca Kitap alan yerler,

Şişli Gramafon alan yerler,

Şişli Pikap alan yerler,

Şişli Radyo alan yerler,

Şişli Bakır Sini alan yerler,

Şişli Asker Elbisesi alan yerler,

Şişli Tabak alan yerler,

Şişli Dolap alan yerler,

Şişli Tesbih alan yerler,

Şişli Ev Eşyası alan yerler,

Şişli Siyah Beyaz Kartpostal alan yerler,

Şişli Yağlıboya Tablo alan yerler,

Şişli Mühür alan yerler,

Şişli Oyuncak alan yerler,

Şişli Terazi alan yerler,

Şişli Yatak Odası alan yerler,

Şişli Yemek Odası alan yerler,

Şişli Baston alan yerler,

Şişli Yatak Başı alan yerler,

Şişli Osmanlıca Evrak alan yerler,

Şişli Bünyen Halısı alan yerler,

Şişli Dürbün alan yerler,

Şişli Silah alan yerler,

Şişli Tüfek alan yerler,

Şişli Seramik Tabak alan yerler,

Şişli Bardak alan yerler,

Şişli Gümüş Çatal alan yerler,

Şişli Gümüş Bıçak alan yerler,

Şişli Guguklu Saat alan yerler,

Şişli Şekerlik alan yerler,

Şişli Kütahya  alan yerler,

Şişli Duvar Tabağı alan yerler,

Şişli Plak alan yerler,

Şişli Kilit alan yerler,

Şişli Tepsi alan yerler,

Şişli Fes alan yerler,

Şişli Dergi alan yerler,

Şişli Terazi alan yerler,

Şişli Şamdan alan yerler,

Şişli Köstekli Saat alan yerler,

Şişli Tabaka alan yerler,

Şişli Pul alan yerler,

Şişli Para alan yerler,

Şişli Piyango Bileti alan yerler,

Şişli Efemera alan yerler,

Şişli Kartpostal alan yerler,

Şişli Fotoğraf alan yerler,

Şişli Oyucak alan yerler,

Şişli Hat Yazısı alan yerler,

Şişli Berat alan yerler,

Şişli Ferman alan yerler,

Şişli Madalya alan yerler,

Şişli Sanat alan yerler,

Şişli Dönem Objeleri alan yerler,  

Şişli Antika Pazarı Nerede

Hafta sonlarınızı iyi bir şekilde değerlendirmek ya da yeni şeyler keşfetmek isteseniz Şişli Antika Pazarını hemen ziyaret edebilirsiniz. Peki, şişli antika pazarı nerede

Pazar ulaşım araçları ile kolayca gidilebilmektedir. Antika silah çeşitlerinden plaklara ve kitaplara kadar her ürünü kolayca bulabilirsiniz. Eğer gezmekten yorulduysanız ya da acıkırsanız pazarın içinde yemek yiyebileceğiniz yerler bulunmaktadır. Bugün Şişli Antika Pazarı’nı sizler için tanıtıyoruz.

İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Şişli Antika Pazarı şehrin en eski pazarları arasında yer almaktadır. Bu Pazar içerisinde her türden ürün bulabilirsiniz. Fiyatları son derece uygun olarak yer almaktadır. Burayı diğer pazarlardan ayıran en özelliklerden bir tanesi pazarcılar bağırmamasıdır. Burada saatlerce gezseniz yorulmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Pazarın içerisinde yemek yiyebileceğiniz stantlarda yer almaktadır. Bu pazara yolunuz düşerse sevdiklerinize hediye almanızı sizler öneriyoruz.

Feriköy Antika Pazarı Nerede?

Şişli antika pazarı nerede? Şişli Antika Pazarı, İstanbul şehrinde Şişli ilçesine bağlı olarak yer alan Feriköy semtinde yer alıyor. Bu pazara ulaşmak için pek çok ulaşım seçeneği yer almaktadır. Metro ile ulaşmak için Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Osman bey Durağında inebilir ve yaklaşık 15 dakika yürüdükten sonra pazara ulaşabilirsiniz.

Metrobüs gitmek için ilk olarak Okmeydanı metrobüs durağına gelmeniz gerekmektedir. Buraya geldikten sonra 34G numaralı olarak yer alan metrobüs hattını kullanabilirsiniz. Otobüs ile ulaşabilmek için Eminönü’nde kalkış yapan 70KE numaralı otobüs hattını kullanabilirsiniz. Feriköy Antika Pazarı içerisinde Pazartesi ve Perşembe günlerinde sebze ve meyve pazarı yer almaktadır. Cumartesi günleri ise Organik Pazar bulunmaktadır. Pazar günü ise antika pazarı açılmaktadır.

İçerisinde Neler Var?

Şişli Antika Pazarı’nda Neler var? Sorusuna cevap vermek son derece zor olabilmektedir. Bunun nedeni burada her türden ürünün yer almasıdır. Pazarın son derece geniş olması insanları buraya daha fazla çekebilmektedir. Pazar yerinde genel olarak nostaljik ürünler yer almaktadır. Buraya geldiğini zaman mutlaka bir hediyelik eşya almanızı sizlere öneriyoruz. İstanbul şehrinde belli başlı bölgelerinde meşhur olan pazarlar yer almaktadır. Bu pazarlar arasında en eskisi ve en meşhurlarından olan Şişli Antika Pazarı, Şişli ilçesinde yer almaktadır. Pazarın yeri tam olarak Feriköy Bomonti’de yer almaktadır. İstanbul’un en eski semtleri arasında yer alan Bomonti düşünüldüğü zaman Şişli nostalji pazarının da şehrin en eski pazarı olduğunu söyleyebiliriz. Bomonti, ilk dönemler sanayi bölgesi olarak bilinse bile daha sonra ise şehrin değişmesi ile beraber sanayi bölgesi konumunu kaybetmeye başlamıştır. İlk sanayi atılımları İsveçli Bomonti kardeşler aracılığı ile yapılmış olan Bomonti Bira Fabrikası’ndan adını almıştır.

Pazarın bulunduğu yerde İstanbul ilinin en büyük organik pazarı da yer almaktadır. Perşembe günleri organik tarım ürünlerinin yer aldığı pazarda yıllardır nostaljik ürünlerin satışı da yapılmaktadır. Şişli Belediyesi bu alanda ilçenin tarihine sahip çıkarak, her Pazar günleri Şişli Antika Pazarının kurulmasına yardımcı olmaktadır. İstanbul şehrinin her ilçesi üzerinden pazarı görmek için gelenler bulunmaktadır. Sadece İstanbul’dan değil, Türkiye’nin her bölgesinden nostaljik ürün meraklıları da pazarı ziyarete gelmeye devam etmektedir.

Pazarın bulunduğu bölge son derece geniş bir alana yayılmıştır. Bununla beraber kapalı olması kötü havalar üzerinde de pek çok kişinin ziyaret etmesini sağlamaktadır. Yüzlerce tezgahın üstünde yer alan nostaljik ürünlerin ne şekilde toplandığını merak edebilirsiniz. Burada yıllardır saklı kalan nostaljik eşyaların keşfine çıkabilirsiniz. Pazar içerisinde görmüş olduğunuz bazı ürünlerin ne işe yaradığını satıcıya sorabilirsiniz.

Buraya gelen insanların çoğu, nostalji meraklısı olarak yer almaktadır. Her hafta bu pazarı ziyaret eden alışveriş yapan insanlar yer almaktadır. Evleri içeresinde klasik bir dekorasyon tarzını yansıtmak için bu Pazar içerisinde aksesuar almaktadır. Süs eşyalarından, gazete, dergi, daktilo ya da lambalar gibi aklınıza gelebilecek her türlü eşya bu pazarda satılmaktadır. Bu yazımızda sizlere şişli antika pazarı nerede? Ve içerisinde neler olduğundan bahsettik.

  

Şişli Antika Pazarı Nerede

Hafta sonlarınızı iyi bir şekilde değerlendirmek ya da yeni şeyler keşfetmek isteseniz Şişli Antika Pazarını hemen ziyaret edebilirsiniz. Peki, şişli antika pazarı nerede

Pazar ulaşım araçları ile kolayca gidilebilmektedir. Antika silah çeşitlerinden plaklara ve kitaplara kadar her ürünü kolayca bulabilirsiniz. Eğer gezmekten yorulduysanız ya da acıkırsanız pazarın içinde yemek yiyebileceğiniz yerler bulunmaktadır. Bugün Şişli Antika Pazarı’nı sizler için tanıtıyoruz.

İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Şişli Antika Pazarı şehrin en eski pazarları arasında yer almaktadır. Bu Pazar içerisinde her türden ürün bulabilirsiniz. Fiyatları son derece uygun olarak yer almaktadır. Burayı diğer pazarlardan ayıran en özelliklerden bir tanesi pazarcılar bağırmamasıdır. Burada saatlerce gezseniz yorulmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Pazarın içerisinde yemek yiyebileceğiniz stantlarda yer almaktadır. Bu pazara yolunuz düşerse sevdiklerinize hediye almanızı sizler öneriyoruz.

Feriköy Antika Pazarı Nerede?

Şişli antika pazarı nerede? Şişli Antika Pazarı, İstanbul şehrinde Şişli ilçesine bağlı olarak yer alan Feriköy semtinde yer alıyor. Bu pazara ulaşmak için pek çok ulaşım seçeneği yer almaktadır. Metro ile ulaşmak için Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Osman bey Durağında inebilir ve yaklaşık 15 dakika yürüdükten sonra pazara ulaşabilirsiniz.

Metrobüs gitmek için ilk olarak Okmeydanı metrobüs durağına gelmeniz gerekmektedir. Buraya geldikten sonra 34G numaralı olarak yer alan metrobüs hattını kullanabilirsiniz. Otobüs ile ulaşabilmek için Eminönü’nde kalkış yapan 70KE numaralı otobüs hattını kullanabilirsiniz. Feriköy Antika Pazarı içerisinde Pazartesi ve Perşembe günlerinde sebze ve meyve pazarı yer almaktadır. Cumartesi günleri ise Organik Pazar bulunmaktadır. Pazar günü ise antika pazarı açılmaktadır.

İçerisinde Neler Var?

Şişli Antika Pazarı’nda Neler var? Sorusuna cevap vermek son derece zor olabilmektedir. Bunun nedeni burada her türden ürünün yer almasıdır. Pazarın son derece geniş olması insanları buraya daha fazla çekebilmektedir. Pazar yerinde genel olarak nostaljik ürünler yer almaktadır. Buraya geldiğini zaman mutlaka bir hediyelik eşya almanızı sizlere öneriyoruz. İstanbul şehrinde belli başlı bölgelerinde meşhur olan pazarlar yer almaktadır. Bu pazarlar arasında en eskisi ve en meşhurlarından olan Şişli Antika Pazarı, Şişli ilçesinde yer almaktadır. Pazarın yeri tam olarak Feriköy Bomonti’de yer almaktadır. İstanbul’un en eski semtleri arasında yer alan Bomonti düşünüldüğü zaman Şişli nostalji pazarının da şehrin en eski pazarı olduğunu söyleyebiliriz. Bomonti, ilk dönemler sanayi bölgesi olarak bilinse bile daha sonra ise şehrin değişmesi ile beraber sanayi bölgesi konumunu kaybetmeye başlamıştır. İlk sanayi atılımları İsveçli Bomonti kardeşler aracılığı ile yapılmış olan Bomonti Bira Fabrikası’ndan adını almıştır.

Pazarın bulunduğu yerde İstanbul ilinin en büyük organik pazarı da yer almaktadır. Perşembe günleri organik tarım ürünlerinin yer aldığı pazarda yıllardır nostaljik ürünlerin satışı da yapılmaktadır. Şişli Belediyesi bu alanda ilçenin tarihine sahip çıkarak, her Pazar günleri Şişli Antika Pazarının kurulmasına yardımcı olmaktadır. İstanbul şehrinin her ilçesi üzerinden pazarı görmek için gelenler bulunmaktadır. Sadece İstanbul’dan değil, Türkiye’nin her bölgesinden nostaljik ürün meraklıları da pazarı ziyarete gelmeye devam etmektedir.

Pazarın bulunduğu bölge son derece geniş bir alana yayılmıştır. Bununla beraber kapalı olması kötü havalar üzerinde de pek çok kişinin ziyaret etmesini sağlamaktadır. Yüzlerce tezgahın üstünde yer alan nostaljik ürünlerin ne şekilde toplandığını merak edebilirsiniz. Burada yıllardır saklı kalan nostaljik eşyaların keşfine çıkabilirsiniz. Pazar içerisinde görmüş olduğunuz bazı ürünlerin ne işe yaradığını satıcıya sorabilirsiniz.

Buraya gelen insanların çoğu, nostalji meraklısı olarak yer almaktadır. Her hafta bu pazarı ziyaret eden alışveriş yapan insanlar yer almaktadır. Evleri içeresinde klasik bir dekorasyon tarzını yansıtmak için bu Pazar içerisinde aksesuar almaktadır. Süs eşyalarından, gazete, dergi, daktilo ya da lambalar gibi aklınıza gelebilecek her türlü eşya bu pazarda satılmaktadır. Bu yazımızda sizlere şişli antika pazarı nerede? Ve içerisinde neler olduğundan bahsettik.

  

Şişli Antika Pazarı Nerede

Hafta sonlarınızı iyi bir şekilde değerlendirmek ya da yeni şeyler keşfetmek isteseniz Şişli Antika Pazarını hemen ziyaret edebilirsiniz. Peki, şişli antika pazarı nerede

Pazar ulaşım araçları ile kolayca gidilebilmektedir. Antika silah çeşitlerinden plaklara ve kitaplara kadar her ürünü kolayca bulabilirsiniz. Eğer gezmekten yorulduysanız ya da acıkırsanız pazarın içinde yemek yiyebileceğiniz yerler bulunmaktadır. Bugün Şişli Antika Pazarı’nı sizler için tanıtıyoruz.

İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Şişli Antika Pazarı şehrin en eski pazarları arasında yer almaktadır. Bu Pazar içerisinde her türden ürün bulabilirsiniz. Fiyatları son derece uygun olarak yer almaktadır. Burayı diğer pazarlardan ayıran en özelliklerden bir tanesi pazarcılar bağırmamasıdır. Burada saatlerce gezseniz yorulmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Pazarın içerisinde yemek yiyebileceğiniz stantlarda yer almaktadır. Bu pazara yolunuz düşerse sevdiklerinize hediye almanızı sizler öneriyoruz.

Feriköy Antika Pazarı Nerede?

Şişli antika pazarı nerede? Şişli Antika Pazarı, İstanbul şehrinde Şişli ilçesine bağlı olarak yer alan Feriköy semtinde yer alıyor. Bu pazara ulaşmak için pek çok ulaşım seçeneği yer almaktadır. Metro ile ulaşmak için Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Osman bey Durağında inebilir ve yaklaşık 15 dakika yürüdükten sonra pazara ulaşabilirsiniz.

Metrobüs gitmek için ilk olarak Okmeydanı metrobüs durağına gelmeniz gerekmektedir. Buraya geldikten sonra 34G numaralı olarak yer alan metrobüs hattını kullanabilirsiniz. Otobüs ile ulaşabilmek için Eminönü’nde kalkış yapan 70KE numaralı otobüs hattını kullanabilirsiniz. Feriköy Antika Pazarı içerisinde Pazartesi ve Perşembe günlerinde sebze ve meyve pazarı yer almaktadır. Cumartesi günleri ise Organik Pazar bulunmaktadır. Pazar günü ise antika pazarı açılmaktadır.

İçerisinde Neler Var?

Şişli Antika Pazarı’nda Neler var? Sorusuna cevap vermek son derece zor olabilmektedir. Bunun nedeni burada her türden ürünün yer almasıdır. Pazarın son derece geniş olması insanları buraya daha fazla çekebilmektedir. Pazar yerinde genel olarak nostaljik ürünler yer almaktadır. Buraya geldiğini zaman mutlaka bir hediyelik eşya almanızı sizlere öneriyoruz. İstanbul şehrinde belli başlı bölgelerinde meşhur olan pazarlar yer almaktadır. Bu pazarlar arasında en eskisi ve en meşhurlarından olan Şişli Antika Pazarı, Şişli ilçesinde yer almaktadır. Pazarın yeri tam olarak Feriköy Bomonti’de yer almaktadır. İstanbul’un en eski semtleri arasında yer alan Bomonti düşünüldüğü zaman Şişli nostalji pazarının da şehrin en eski pazarı olduğunu söyleyebiliriz. Bomonti, ilk dönemler sanayi bölgesi olarak bilinse bile daha sonra ise şehrin değişmesi ile beraber sanayi bölgesi konumunu kaybetmeye başlamıştır. İlk sanayi atılımları İsveçli Bomonti kardeşler aracılığı ile yapılmış olan Bomonti Bira Fabrikası’ndan adını almıştır.

Pazarın bulunduğu yerde İstanbul ilinin en büyük organik pazarı da yer almaktadır. Perşembe günleri organik tarım ürünlerinin yer aldığı pazarda yıllardır nostaljik ürünlerin satışı da yapılmaktadır. Şişli Belediyesi bu alanda ilçenin tarihine sahip çıkarak, her Pazar günleri Şişli Antika Pazarının kurulmasına yardımcı olmaktadır. İstanbul şehrinin her ilçesi üzerinden pazarı görmek için gelenler bulunmaktadır. Sadece İstanbul’dan değil, Türkiye’nin her bölgesinden nostaljik ürün meraklıları da pazarı ziyarete gelmeye devam etmektedir.

Pazarın bulunduğu bölge son derece geniş bir alana yayılmıştır. Bununla beraber kapalı olması kötü havalar üzerinde de pek çok kişinin ziyaret etmesini sağlamaktadır. Yüzlerce tezgahın üstünde yer alan nostaljik ürünlerin ne şekilde toplandığını merak edebilirsiniz. Burada yıllardır saklı kalan nostaljik eşyaların keşfine çıkabilirsiniz. Pazar içerisinde görmüş olduğunuz bazı ürünlerin ne işe yaradığını satıcıya sorabilirsiniz.

Buraya gelen insanların çoğu, nostalji meraklısı olarak yer almaktadır. Her hafta bu pazarı ziyaret eden alışveriş yapan insanlar yer almaktadır. Evleri içeresinde klasik bir dekorasyon tarzını yansıtmak için bu Pazar içerisinde aksesuar almaktadır. Süs eşyalarından, gazete, dergi, daktilo ya da lambalar gibi aklınıza gelebilecek her türlü eşya bu pazarda satılmaktadır. Bu yazımızda sizlere şişli antika pazarı nerede? Ve içerisinde neler olduğundan bahsettik.

  

Şişli Antika Pazarı Nerede

Hafta sonlarınızı iyi bir şekilde değerlendirmek ya da yeni şeyler keşfetmek isteseniz Şişli Antika Pazarını hemen ziyaret edebilirsiniz. Peki, şişli antika pazarı nerede

Pazar ulaşım araçları ile kolayca gidilebilmektedir. Antika silah çeşitlerinden plaklara ve kitaplara kadar her ürünü kolayca bulabilirsiniz. Eğer gezmekten yorulduysanız ya da acıkırsanız pazarın içinde yemek yiyebileceğiniz yerler bulunmaktadır. Bugün Şişli Antika Pazarı’nı sizler için tanıtıyoruz.

İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Şişli Antika Pazarı şehrin en eski pazarları arasında yer almaktadır. Bu Pazar içerisinde her türden ürün bulabilirsiniz. Fiyatları son derece uygun olarak yer almaktadır. Burayı diğer pazarlardan ayıran en özelliklerden bir tanesi pazarcılar bağırmamasıdır. Burada saatlerce gezseniz yorulmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Pazarın içerisinde yemek yiyebileceğiniz stantlarda yer almaktadır. Bu pazara yolunuz düşerse sevdiklerinize hediye almanızı sizler öneriyoruz.

Feriköy Antika Pazarı Nerede?

Şişli antika pazarı nerede? Şişli Antika Pazarı, İstanbul şehrinde Şişli ilçesine bağlı olarak yer alan Feriköy semtinde yer alıyor. Bu pazara ulaşmak için pek çok ulaşım seçeneği yer almaktadır. Metro ile ulaşmak için Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Osman bey Durağında inebilir ve yaklaşık 15 dakika yürüdükten sonra pazara ulaşabilirsiniz.

Metrobüs gitmek için ilk olarak Okmeydanı metrobüs durağına gelmeniz gerekmektedir. Buraya geldikten sonra 34G numaralı olarak yer alan metrobüs hattını kullanabilirsiniz. Otobüs ile ulaşabilmek için Eminönü’nde kalkış yapan 70KE numaralı otobüs hattını kullanabilirsiniz. Feriköy Antika Pazarı içerisinde Pazartesi ve Perşembe günlerinde sebze ve meyve pazarı yer almaktadır. Cumartesi günleri ise Organik Pazar bulunmaktadır. Pazar günü ise antika pazarı açılmaktadır.

İçerisinde Neler Var?

Şişli Antika Pazarı’nda Neler var? Sorusuna cevap vermek son derece zor olabilmektedir. Bunun nedeni burada her türden ürünün yer almasıdır. Pazarın son derece geniş olması insanları buraya daha fazla çekebilmektedir. Pazar yerinde genel olarak nostaljik ürünler yer almaktadır. Buraya geldiğini zaman mutlaka bir hediyelik eşya almanızı sizlere öneriyoruz. İstanbul şehrinde belli başlı bölgelerinde meşhur olan pazarlar yer almaktadır. Bu pazarlar arasında en eskisi ve en meşhurlarından olan Şişli Antika Pazarı, Şişli ilçesinde yer almaktadır. Pazarın yeri tam olarak Feriköy Bomonti’de yer almaktadır. İstanbul’un en eski semtleri arasında yer alan Bomonti düşünüldüğü zaman Şişli nostalji pazarının da şehrin en eski pazarı olduğunu söyleyebiliriz. Bomonti, ilk dönemler sanayi bölgesi olarak bilinse bile daha sonra ise şehrin değişmesi ile beraber sanayi bölgesi konumunu kaybetmeye başlamıştır. İlk sanayi atılımları İsveçli Bomonti kardeşler aracılığı ile yapılmış olan Bomonti Bira Fabrikası’ndan adını almıştır.

Pazarın bulunduğu yerde İstanbul ilinin en büyük organik pazarı da yer almaktadır. Perşembe günleri organik tarım ürünlerinin yer aldığı pazarda yıllardır nostaljik ürünlerin satışı da yapılmaktadır. Şişli Belediyesi bu alanda ilçenin tarihine sahip çıkarak, her Pazar günleri Şişli Antika Pazarının kurulmasına yardımcı olmaktadır. İstanbul şehrinin her ilçesi üzerinden pazarı görmek için gelenler bulunmaktadır. Sadece İstanbul’dan değil, Türkiye’nin her bölgesinden nostaljik ürün meraklıları da pazarı ziyarete gelmeye devam etmektedir.

Pazarın bulunduğu bölge son derece geniş bir alana yayılmıştır. Bununla beraber kapalı olması kötü havalar üzerinde de pek çok kişinin ziyaret etmesini sağlamaktadır. Yüzlerce tezgahın üstünde yer alan nostaljik ürünlerin ne şekilde toplandığını merak edebilirsiniz. Burada yıllardır saklı kalan nostaljik eşyaların keşfine çıkabilirsiniz. Pazar içerisinde görmüş olduğunuz bazı ürünlerin ne işe yaradığını satıcıya sorabilirsiniz.

Buraya gelen insanların çoğu, nostalji meraklısı olarak yer almaktadır. Her hafta bu pazarı ziyaret eden alışveriş yapan insanlar yer almaktadır. Evleri içeresinde klasik bir dekorasyon tarzını yansıtmak için bu Pazar içerisinde aksesuar almaktadır. Süs eşyalarından, gazete, dergi, daktilo ya da lambalar gibi aklınıza gelebilecek her türlü eşya bu pazarda satılmaktadır. Bu yazımızda sizlere şişli antika pazarı nerede? Ve içerisinde neler olduğundan bahsettik.